Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 

СУМЩИНА: ХХХІІІ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА. ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ

Автор: admin от 28-10-2018, 13:20

СУМЩИНА: ХХХІІІ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА. ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ
Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області визначили кращих у міні-футболі серед команд юнаків.
Цього року участь у першості взяли команди 25 закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 
10 команд мірялися силами у двох групах в обласному центрі. Інші 15 команд боролися за вихід до фіналу у підгрупах, що грали у м. Шостка, м. Конотоп, м. Ромни.
До фінального етапу, який проходив 23 жовтня на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка вийшли команди: Сумського ХТЦПТО, Сумського ВПУ БА, Сумського ЦПТОХТТРС, Шосткинського ЦПТО, Конотопського ПАЛ, Роменського ВПУ. 
Золоті медалі та звання переможця обласної першості вибороли футболісти ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу», срібні медалі завоювали спортсмени ДНЗ «Шосткинський центр професійно-технічної освіти», третє місце та бронзові медалі взяли спортсмени ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту».
Вітаємо наших спортсменів із золотом і бажаємо їм подальших перемог.

Кафедра фізвиховання Центру

  

  

 

Кращі спортсмени нашого Центру

Автор: admin от 2-09-2016, 15:47

Кращі спортсмени нашого Центру

 

Сидорук Максим

Група АПК-36

Спеціальність:«Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з міні-футболу, легкої атлетики, баскетболу


Кращі спортсмени нашого Центру
 

Бушля Антон

Група АПК-26

Спеціальність:«Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з міні-футболу, легкої атлетики


 

Кращі спортсмени нашого Центру

 

Грінченко Микола

Група АКОФ-47

Спеціальність:«Кухар, офіціант»

Майстер спорту України з сумо, неодноразовий чемпіон Європи та України серед юніорів, призер чемпіонатів Європи та України серед дорослих


Кращі спортсмени нашого Центру

 

Губін Олег

Група АК-44

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Майстер спорту України з кікбоксингу, Чемпіон світу з кікбоксингу


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Бойко Антон

Група АК-44

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Кандидат у майстри спорту України з настільного тенісу, неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Петренко Олексій

Група АК-24

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з настільного тенісу


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Бужин Микола

Група АПК-36

Спеціальність:«Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з міні-футболу


 

Борисенко Євгенія

Група БОФ-14

Спеціальність:«офіціант, бармен»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з волейболу,

член збірних команд навчального закладу з баскетболу та міні-футболу


 

 

 

 

Сироєгіна Наталія

Група АК-44

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з волейболу


 

 
 Березюк Юрій

Група АК-14

Спеціальність:«кухар, кондитер»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з легкої атлетики


 

 

 

Святушенко Марина

Група БПК-23

Спеціальність:«продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з легкої атлетики, член збірних команд навчального закладу з баскетболу та міні-футболу


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Науменко Світлана

Група АК-24

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з волейболу


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Степанюк Ганна

Група БК-26

Спеціальність:«кухар»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з волейболу,

член збірних команд навчального закладу з баскетболу та міні-футболу


 

 

 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net