Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 

ХХХІІІ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ СУМЩИНИ: ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Автор: admin от 26-04-2019, 07:43

16-17 квітня на легкоатлетичному стадіоні Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка 16 закладів професійної (професійно-технічної) освіти змагалися за призові місця та залікові бали до обласної спартакіади
Ці змагання були відбірковими до збірної команди Сумської області для участі у Спартакіаді України, яка відбудеться 22-24 квітня в м. Дніпро.
За результатами двох днів змагань спортсмени Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» вибороли третє місце, керівник фізичного виховання Тимощенко М.О.
Переможців та призерів нагороджено грамотами, медалями.

Михайло Тимощенко,
керівник фізичного виховання Центру

  

Перемога попереду

Автор: admin от 7-03-2019, 10:35

6 березня 2019 року у рамках підготовки до міських та обласних змагань з міні-футболу на базі Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» пройшла товариська гра між командами дівчат Центру та командою «Барса». У запеклій боротьбі наші дівчата поступилися суперницям з рахунком 4:2. Але ми не падаємо духом, бо це лише перша гра перед серією офіційних змагань. Бажаємо нашим спортсменкам успіху!

Андрій Змисля,
Викладач фізичної культури

   

СУМЩИНА: ХХХІІІ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА. ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ

Автор: admin от 28-10-2018, 13:20

СУМЩИНА: ХХХІІІ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА. ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ
Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області визначили кращих у міні-футболі серед команд юнаків.
Цього року участь у першості взяли команди 25 закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 
10 команд мірялися силами у двох групах в обласному центрі. Інші 15 команд боролися за вихід до фіналу у підгрупах, що грали у м. Шостка, м. Конотоп, м. Ромни.
До фінального етапу, який проходив 23 жовтня на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка вийшли команди: Сумського ХТЦПТО, Сумського ВПУ БА, Сумського ЦПТОХТТРС, Шосткинського ЦПТО, Конотопського ПАЛ, Роменського ВПУ. 
Золоті медалі та звання переможця обласної першості вибороли футболісти ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу», срібні медалі завоювали спортсмени ДНЗ «Шосткинський центр професійно-технічної освіти», третє місце та бронзові медалі взяли спортсмени ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту».
Вітаємо наших спортсменів із золотом і бажаємо їм подальших перемог.

Кафедра фізвиховання Центру

  

  

 

Кращі спортсмени нашого Центру

Автор: admin от 2-09-2016, 15:47

Кращі спортсмени нашого Центру

 

Сидорук Максим

Група АПК-36

Спеціальність:«Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з міні-футболу, легкої атлетики, баскетболу


Кращі спортсмени нашого Центру
 

Бушля Антон

Група АПК-26

Спеціальність:«Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з міні-футболу, легкої атлетики


 

Кращі спортсмени нашого Центру

 

Грінченко Микола

Група АКОФ-47

Спеціальність:«Кухар, офіціант»

Майстер спорту України з сумо, неодноразовий чемпіон Європи та України серед юніорів, призер чемпіонатів Європи та України серед дорослих


Кращі спортсмени нашого Центру

 

Губін Олег

Група АК-44

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Майстер спорту України з кікбоксингу, Чемпіон світу з кікбоксингу


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Бойко Антон

Група АК-44

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Кандидат у майстри спорту України з настільного тенісу, неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Петренко Олексій

Група АК-24

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з настільного тенісу


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Бужин Микола

Група АПК-36

Спеціальність:«Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з міні-футболу


 

Борисенко Євгенія

Група БОФ-14

Спеціальність:«офіціант, бармен»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з волейболу,

член збірних команд навчального закладу з баскетболу та міні-футболу


 

 

 

 

Сироєгіна Наталія

Група АК-44

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з волейболу


 

 
 Березюк Юрій

Група АК-14

Спеціальність:«кухар, кондитер»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з легкої атлетики


 

 

 

Святушенко Марина

Група БПК-23

Спеціальність:«продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з легкої атлетики, член збірних команд навчального закладу з баскетболу та міні-футболу


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Науменко Світлана

Група АК-24

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з волейболу


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Степанюк Ганна

Група БК-26

Спеціальність:«кухар»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з волейболу,

член збірних команд навчального закладу з баскетболу та міні-футболу


 

 

 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net