Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Абітурієнтам » День відкритих дверей

День відкритих дверей

Автор: admin от 24-04-2019, 09:28

23 квітня 2019 року у Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» проведено День відкритих дверей. Наш Центр гостинно відкрив двері випускникам шкіл міста Суми та Сумської області для того, щоб кожен абітурієнт особисто переконався у правильності свого вибору. У навчальному закладі одночасно працювали пункти з проведення майстер-класів за спеціальностями та розваги від учнівського самоврядування та соціально-психологічної служби Центру. 
У навчальних лабораторіях кухарів гості закладу мали можливість спробувати себе у ролі кухарів, кондитерів, офіціантів, барменів та продавців. 
У лабораторіях кухарів та кондитерів готували смачний вінегрет, смажили млинці та повітряний хмиз, фламбували запечену у соляній шубі скумбрію, вчилися оздоблювати кремом кондитерські вироби та куштували усю цю смакоту. У кабінеті вивчення товарознавчих дисциплін наші майстри виробничого навчання показали майстер-класи з оформлення подарунків, ефектного представлення товару для продажу. Але найбільше здивувало та порадували абітурієнтів майстри «барської» справи, що показали шоу барменів та пригостили усіх присутніх смачними оригінальними коктейлями.
Уже сьогодні випускники шкіл навчилися красиво складати серветки, накривати на стіл, готувати власноруч смачні традиційні страви української кухні та оформляти подарунки. Це лише перші кроки в обраній професії. Перші, але такі важливі для кожного абітурієнта, адже вони визначають майбутню долю. Недарма в народі кажуть: «Обираючи професію, визначаєш власну долю». 
Також на гостей Центру чекав цікавий концерт та інформативний відеоролик про наш навчальний заклад. З радістю та щирими сподіваннями відкриваємо двері перед кожним вступником та бажаємо зробити правильний вибір і прийти навчатися до Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу»

Наталія Матвієвська,
координатор профорієнтаційної роботи Центру

                             

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net