Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 

Красиво та смачно.

Автор: admin от 11-05-2017, 11:33

Красиво та смачно.

4-5 травня 2017 року в приміщенні ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії «Кондитер» ІІІ розряду.

У професійному змаганні взяло участь 10 професійно-технічних навчальних закладів області.

Умови конкурсу передбачали: 2-хвилинну візитівку кожного учасника про себе в довільній формі, теоретичний тур з перевірки професійно-теоретичних знань; практичний тур, що відповідав вимогам третього кваліфікаційного розряду та передбачав приготування кондитерського виробу – торту (круглої форми, діаметром 24 см) з готового бісквітного напівфабрикату просоченого сиропом (звичайний), прошарованого кремом масляним «Шарлот» горіховий та оздобленого елементами з кондитерських вершків та шоколадної глазурі за тематикою, обраною учасником.

У рамках конкурсу для супроводжуючих осіб проведено творчу майстерню «Професійна компетентність – мистецтво, що потребує постійного вдосконалення», під час якої майстри виробничого навчання обмінювалися досвідом у приготуванні кондитерських та борошняних виробів з українським колоритом. Спілкування було цікавим та насиченим змістовною інформацією.

За результатами двох турів переможцями конкурсу визначено:

І місце – Усенко Вікторію, ученицю ДПТНЗ «Реутинський професійний аграрний ліцей»;

ІІ місце – Охріменко Марину, ученицю ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей»;

ІІІ місце – Пальоху Андрія, учня ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище».

Честь нашого навчального закладу представляла учениця групи АК-45 Дьоміна Оксана.

Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії «Кондитер» буде відстоювати честь області у ІІІ етапі, що відбудеться 16-19 травня 2017 року на базі Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».

 

Майстер в/н

Берченко Т.А.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net