Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Ділимося досвідом » Педагогічна скарбничка » Про улюбленого письменника замовили слово

Про улюбленого письменника замовили слово

Автор: admin от 15-12-2016, 15:23


 

14 грудня 2016 року у стінах нашого навчального закладу пройшов чудовий захід, присвячений письменнику-романтику Олександру Гріну, автору широко відомих творів «Червоні вітрила», «Та, що біжить по хвилях», «Золотий ланцюг» та майже 500 оповідань. Втім, слово «захід» погано підходить для бесіди про життя і кохання письменника, затіяної Оленою Гагіною, Анастасією Волик і актрисою ТЮГу Інни Олексенко, що б розповісти про нього – любителя чаю, моря і щирості – Олександра Степановича Гріна (Гриневського). Їх жива та емоційна розповідь переходила від одного до іншого, подібно до того, як набігають на берег хвилі. Їх захоплення творчістю і долею письменника не залишила байдужими учнів та педагогів, наочно демонструючи всеперемагаючу силу любові. Про неї, про любов, і йшлося.

Олена, Настя та Інна, прекрасно доповнюючи один одного, в дивно короткий час повністю занурили нас, слухачів і глядачів, у його, Гріна, фантастичний світ. А уривки з творів та вірші у прекрасному виконанні Інни довершили портрет письменника.

Кожна людина має право на свою частку любові, на те, щоб стати для когось головним героєм. Добре б тільки, щоб при цьому не ставилися до інших як до другорядних, допоміжних. В іншому випадку закоханим доведеться миритися з чиєюсь нелюбов'ю і навіть ворожістю. Те й інше не минуло Грінів. Олена і Анастасія намагалися це обходити або торкатися злегка, без осуду. Майже без осуду – все-таки їх головний герой – Олександр Грін.

Вечір закінчився чаюванням, задушевною бесідою і виконанням авторських віршів педагогів Центру та творів Ліни Костенко. Під час задушевної розмови у присутніх виникла ідея створення «Літературної вітальні». А також була заплонирована тема наступної зустрічі, присвяченої творчості майстра виробничого навчання Панченко Н.І.

 

Викладач спецдисциплін

Кушнірова С.П.

 

 


 

 

 


 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net