Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 

Милосердя

Автор: admin от 20-03-2017, 13:14

Милосердя

Життю — так!


Під час оцінювання себе підліток орієнтується на певні зразки поведінки і очікування близьких. У нього складається ціла система уявлень про себе, яка стимулює або гальмує вдосконалення «я»-образу.

Мета роботи психолога полягає у формуванні зрілої особистості і результат виявляється, коли за оцінкою властивостей і якостей з'являються гнучкі і тонкі оцінки стану людини, розвивається вміння співпереживати, співчувати.

Це важливий етап розвитку емпатії - здатності емоційного відгуку на чужі переживання, а без цього не може виникнути і емоційно забарвлений образ себе.

Під час проведення тренінгу з розвитку емпатії перед дітьми виникають питання, які потребують постійної відповіді. Чи часто ми ставимо себе на місце іншого ... Намагаємося зрозуміти, чому той вчинив так чи інакше ... Виникають різні позиції, долаються звинувачення або виправдання.

Учні починають розуміти, що важливо розвивати в собі потребу розуміти іншу людину, відчувати її як себе. Коли виникає потреба, приходять вміння. Діти відображають почуття в своїх роботах. Так було і на зустрічі з героями-захисниками в шпіталі: тепла атмосфера знайомства, спільна арт-терапія, вручення подарунків тощо.

А це вірна ознака людської участі - МИЛОСЕРДЯ.

Милосердя


Милосердя


Милосердя


Милосердя

 


 

Життю - так!

С повагою Ваш психолог Лариса Смірнова.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net