Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Ділимося досвідом » Психологічна служба » Як розвинути почуття гумору

Як розвинути почуття гумору

Автор: admin от 10-04-2017, 08:58

Як розвинути почуття гумору

ЖИТТЮ- ТАК!

Вміти жити = вміти сміятися + вміти любити

Сьогодні багатьом не вистачає трохи почуття гумору, але як його розвинути знають не всі. Адже воно дозволяє позбавлятися депресії, стресу, покращує здоров'я і притягує до нас багато хороших друзів і знайомих. Почуття гумору здатне навіть в деяких випадках врятувати життя. Але його постійно потрібно тренувати і покращувати, використовуючи на практиці наші методи і рекомендації.


1.Читайте анекдоти

Щоб розвинути почуття гумору, вам потрібно 15 хвилин в день або навіть частіше, читати смішні і цікаві анекдоти. Це дозволить підняти настрій і направити мозок на створення позитивної дійсності. Читаючи кожен день декілька анекдотів, ви будете розширювати та покращувати своє почуття гумору. І коли на душі сумно, то іноді досить просто згадати хороший і смішний анекдот


2. Дивіться смішні фільми і відео
Щоб розвинути почуття гумору, вам потрібно час від часу дивитися смішні фільми та відео. Головне, щоб такі жарти не засмічували ваш мозок непотрібною інформацією. Світ не потрібно повністю сприймати як жарт, але бути в гарному настрої краще, ніж в стресовому стані. Тому досить щодня підживлювати свій розум позитивним настроєм.

3. Жартуєте і спілкуйтеся з людьми
Щоб розвинути почуття гумору, вам потрібно проявляти його на практиці. Коли ви вже достатньо підготовлені, знаєте багато анекдотів і самі можете з легкістю знайти в будь-якій ситуації жарт, то спробуйте застосовувати своє почуття гумору на практиці. Спілкуйтеся і жартуйте з людьми, і ви скоро помітите в який бік вам ще потрібно розвивати своє почуття гумору.

4. Спілкуйтеся з позитивними людьми

Щоб розвинути почуття гумору, вам потрібно оточити себе веселими і позитивними людьми, і тоді ви в оточенні таких людей станете такими як вони. Люди ж, які бачать в цьому житті тільки погане, будуть лише заважати вам в вашому прагненні.

5. Погляньте на життя з іншого боку
Щоб розвинути почуття гумору, потрібно знати, що в житті є дві сторони медалі, - одна позитивна, інша негативна, і тільки сама людина вибирає, в якому світі він хоче жити. Якщо для вас важливо ваше здоров'я і щасливе життя, погляньте на неї з позитивної точки зору, і тоді ви навчитеся бачити в проблемах і невдачах нові можливості і багато позитиву і досвіду.

6. Думайте позитивно
Щоб розвинути почуття гумору, вам потрібно налаштуватися на позитивні емоції. Тому, хто думає позитивно, простіше створювати веселу атмосферу наколо себе. Намагайтеся, щоб протягом дня у вашій голові було більше позитивних думок.

7. Будьте оптимістом
Щоб розвинути почуття гумору, вам потрібно стати оптимістом і дивитися на кожну ситуацію не так як інші. Багато людей часто з однієї проблеми створюють ще більше проблем. Вам потрібно просто навчитися вирішувати проблему відразу, як тільки вона з'явилася, і налаштовуватися при цьому лише на позитив. Наш мозок не бачить, що відбувається в дійсності, він реагує в першу чергу на наші почуття. Якщо вам добре і весело, то всі проблеми зникають. Якщо ви думаєте негативно, ви самі до себе притягуєте життєві труднощі і обставини. Задумайтесь та зробіть правильний вибір.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net