Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 

Дзеркало мистецтва

Автор: admin от 10-04-2017, 09:01

Дзеркало мистецтва

ЖИТТЮ — ТАК!


Емоційний розвиток особистості підлітка засобами мистецтва націлене на усвідомлення життєвих цінностей, збагачення емоційних переживань, розвиток емпатії та рефлексії в процесі сприйняття різних жанрів творів мистецтва.

Критеріями виступають: 1) цілісне сприйняття і емоційний відгук на художній образ;

2) емпатія і рефлексія; 3) регуляція емоційних переживань в процесі художнього сприйняття.

Команда педпрацівників: психолог Смирнова Л.С., кл. керівник Денисенко Ю.В., майстер в-н Борсук Р.В. та учні гр.АК-24 відвідали КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ ІМ. НИКОНОРА ОНАЦЬКОГО, де відбулася виставка «ГРАНІ ВЕЛИКОГО ТАЛАНТУ», яка була присвячена 130-річчу від дня народження великого скульптора, українського Мікеланджело,

І. П. Ковалерідзе.

Зустріч зі справжнім мистецтвом допомогла підліткам зрозуміти, що одна з особливостей мистецтва - висловлювати те, що є найважливішим та найціннішим для багатьох поколінь людей, незважаючи на те, що їх розділяють століття. Краса була і буде цінністю, що єднає людей!

Важливо пам'ятати, що мистецтво має величезний потенціал і його реалізація в розвитку особистості учня сприяє процесу викладання більшості навчальних дисциплін.

Дзеркало мистецтва

 


 

ЖИТТЮ — ТАК!

З повагою Ваш психолог Лариса Смирнова

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net