Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Ділимося досвідом » Психологічна служба » ОСНОВИ БЕЗПЕКИ ВЕДЕННЯ ІНТЕРНЕТ-ЩОДЕННИКА (БЛОГ)

ОСНОВИ БЕЗПЕКИ ВЕДЕННЯ ІНТЕРНЕТ-ЩОДЕННИКА (БЛОГ)

Автор: admin от 4-05-2017, 09:36

Рекомендації психолога підліткам (Частина 5)

ЖИТТЮ — ТАК!

ОСНОВИ БЕЗПЕКИ ВЕДЕННЯ ІНТЕРНЕТ-ЩОДЕННИКА (БЛОГ)

 

 

Ніколи не публікуйте в них будь-яку особисту інформацію, в тому числі прізвище, контактну інформацію, домашню адресу, номери телефонів, назву навчального закладу, адресу електронної пошти, прізвища друзів або родичів, свої імена в програмах миттєвого обміну повідомленнями, вік або дату народження.

 

Ніколи не кладіть провокаційні фотографії, свої або чиїсь ще, і завжди перевіряйте, чи не розкривають чи зображення або навіть задній план фотографій будь-яку особисту інформацію.

Знайте, що публікується в Інтернеті інформація залишається там надовго і хто завгодно може легко роздрукувати веб-журнал або зберегти його на своєму комп'ютері.

 

Користуйтеся веб-журналами з ясно сформульованими умовами використання і перевіряйте, чи можна захистити за допомогою пароля самі веб-журнали, а не тільки облікові записи користувача (навіть якщо це так, краще їх тримати в голові, так як будь-яка людина може отримати доступ до Інтернет-щоденника).

 

Не треба прагнути змагатися з іншими дітьми, провідними веб-журналами. Намагайтеся вести свій блог в позитивному ключі і не використовуйте його для лихослів'я або нападок на адресу інших дітей.

 

ЖИТТЮ — ТАК!

З повагою Ваш психолог Лариса Смирнова

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net