Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Ділимося досвідом » Психологічна служба » АЗАРТНІ ІГРИ В ІНТЕРНЕТІ. У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ВІДМІННІСТЬ МІЖ ІГРОВИМ САЙТОМ І САЙТАМИ З АЗАРТНИМИ ІГРАМИ.

АЗАРТНІ ІГРИ В ІНТЕРНЕТІ. У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ВІДМІННІСТЬ МІЖ ІГРОВИМ САЙТОМ І САЙТАМИ З АЗАРТНИМИ ІГРАМИ.

Автор: admin от 4-05-2017, 10:17

Рекомендації психолога підліткам (Частина 4)

ЖИТТЮ — ТАК!

АЗАРТНІ ІГРИ В ІНТЕРНЕТІ. У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ВІДМІННІСТЬ МІЖ

ІГРОВИМ САЙТОМ І САЙТАМИ З АЗАРТНИМИ ІГРАМИ.

Безліч дітей обожнюють шукати розваги (наприклад, ігри) в Інтернеті. Іноді під час пошуку нового ігрового сайту вони можуть потрапити на картковий сервер.

 

Більшість ігор і розваг для неповнолітніх є абсолютно законними, однак їм не можна грати в азартні ігри на гроші. Різниця між ігровими сайтами і сайтами з азартними іграми полягає в тому, що на ігрових сайтах зазвичай містяться настільні та словесні ігри, аркади і головоломки з системою нарахування очок. Тут не витрачаються гроші: ні справжні, ні ігрові.

 

Сайти з азартними іграми можуть допускати, що люди виграють або програють ігрові гроші. Сайти з іграми на гроші зазвичай містять ігри, пов'язані з виграшем або програшем справжніх грошей.

 

В основному подібні розваги використовуються їх творцями для отримання прибутку. Гравці більше втрачають гроші, ніж виграють. До ігор на гроші можна пристраститися. Завжди є небезпека придбання залежності.

 

Це - хвороба. Особливо якщо є кредитна карта і позитивний баланс на ній; людина може грати, поки не витратить усі до кінця.

 

ІНТЕРНЕТ ЗАЛЕЖНІСТЬ:

Те, що діти проводять в Інтернеті дуже багато часу, засмучує більшість батьків. Спочатку дорослі вітали появу Мережі, вважаючи, що вона - безмежне джерело нових знань. Незабаром з'ясувалося, що підлітки не стільки користуються Інтернетом для виконання домашніх завдань або пошуку корисної інформації, скільки спілкуються в чатах і грають в онлайнові ігри.

 

Підтримка в житті дітей розумної рівноваги між розвагами та іншими заняттями завжди було випробуванням для батьків; Інтернет зробив це ще більш важким завданням. Спілкування в Інтернеті та інтерактивні ігри можуть настільки затягувати дітей, що вони часто втрачають відчуття часу.

 

 

 

З повагою Ваш психолог Лариса Смирнова

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net