Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Ділимося досвідом » Психологічна служба » ІНТЕРНЕТ-ХУЛІГАНСТВО: ЯК ПРИ ЦЬОМУ СЕБЕ ПРАВИЛЬНО ВЕСТИ?

ІНТЕРНЕТ-ХУЛІГАНСТВО: ЯК ПРИ ЦЬОМУ СЕБЕ ПРАВИЛЬНО ВЕСТИ?

Автор: admin от 4-05-2017, 10:23

Рекомендації психолога підліткам (Частина 3)

ЖИТТЮ — ТАК!

ІНТЕРНЕТ-ХУЛІГАНСТВО: ЯК ПРИ ЦЬОМУ СЕБЕ ПРАВИЛЬНО ВЕСТИ?

Так само як і в звичайному житті, в Інтернеті з'явилися свої хулігани, які ускладнюють життя іншим користувачам Інтернету.

 

ХТО ТАКІ ІНТЕРНЕТ-ХУЛІГАНИ І ЩО ВОНИ РОБЛЯТЬ?

Їх називають гриферами, задираками і т. д. Є ймовірність, що один з таких лиходіїв принаймні один раз потурбує вас в багатокористувацьких іграх. Кривдники (грифери), по суті, ті ж дворові хулігани; вони отримують задоволення, кажучи грубощі оточуючим.

Зазвичай хулігани знущаються над іншими, особливо над початківцями (чайниками); заважають грати товаришам по команді; використовують нецензурну лексику.

 

 

ЯК ПОСТУПАТИ, ЯКЩО ВИ ЗІТКНУЛИСЯ З ГРИФЕРАМИ?

Ігноруйте. Якщо не будете реагувати на їх вплив, в більшості гриферам це, врешті-решт, набридне і вони підуть. Спробуйте змінити параметри гри.

 

Грайте в ігри, правила або режими яких можна змінити, наприклад, неможливість вбити товаришів по команді. Таким чином, тактика гриферами стає безглуздою. Створіть приватну гру. Більшість багатокористувацьких ігор дозволяє створювати закриті кімнати, куди можна пускати тільки друзів.

 

Грайте на сайтах зі строгими правилами. Там, де встановлені суворі правила, адміністратор зможе негайно заблокувати хуліганів.

 

Грайте в ігри, де від гриферов можна легко позбутися, а також де повідомлення хуліганів можна відключити або проголосувати за їх виключення з гри.

 

Придумайте що-небудь. Якщо кривдник продовжує турбувати вас, добийтеся, щоб він змінив гру або зробив перерву і повернувся пізніше. Повідомляйте про уразливі місця в грі або нові способи шахрайства.

 

Повідомляйте про свої знахідки адміністратору. Не використовуйте проти кривдників їх же тактику; швидше за все, це спровокує гриферов на ще більш озлоблену поведінку. Або, ще гірше, створить про вас враження як про кривдника.

 

Уникайте провокацій з іменами. Ви уникнете багатьох проблем, якщо не станете використовувати псевдонім, який може спровокувати кривдника. Чи не видавайте особисту інформацію. Хулігани (та й взагалі хто завгодно) можуть використовувати справжні імена, номери телефонів, а також домашні або електронні адреси, щоб заподіяти вам неприємності.

 

 

З повагою Ваш психолог Лариса Смирнова

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net