Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Ділимося досвідом » Самоврядування » Благодійна акція «До Світлого Дня – світлі вчинки»

Благодійна акція «До Світлого Дня – світлі вчинки»

Автор: admin от 3-04-2017, 13:19

Благодійна акція «До Світлого Дня – світлі вчинки»


Протягом останніх шести років православна громада Сумщини у дні Великого Посту поєднує молитвуіз спільною справою дієвої допомоги онкохворим дітям Сумщини. Саме ці благословенні дні стали особливим часом, коли спільними зусиллями багатьох людей маленькі дітькиотримують реальну допомогу в боротьбі з хворобою.

За минулі шість років проведення акції «До Світлого Дня – світлі вчинки» було зібрано понад 2,5 мільйони гривень, на які відділення онкогематології, де проходять лікування усі діти, що мають онкологічний діагноз, отримало найнеобхіднішу високотехнологічну апаратуру, а також дороговартісні ліки.

Сьогодні на Сумщині діагноз онкозахворювань встановлено 146 дітям, щорічно проводиться понад 300 госпіталізацій. В лікарні онкохворі діти проводять по 6-12 місяців, яка іноді залишається їх останнім житлом.

Наш навчальний заклад вже традиційно приймає участь в зазначеній акції, а саме збирає благодійні внески з педагогічного та учнівського колективу та виготовляє пісні пиріжки, виручені кошти з яких віддаються на лікування онкохворих дітей.

Кожен з нас, навіть найбідніший, спроможний явити справжнє диво – милосердя і співчуття. Тож нехай бажання нашого серця допомогти маленьким страждальцям об’єднає наші зусилля і зробить можливим неможливе. Будьмо ж милосердні, втираючи сльозу цієї дитини з онкогематології, вгамовуючи страждання змученого тіла! Нехай ота, навіть найскромніша пожертва стане дарунком життя!


Благодійна акція «До Світлого Дня – світлі вчинки»


Благодійна акція «До Світлого Дня – світлі вчинки»

 

Президент УС

 

Ніколенко Ярослав


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net