Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Головна » Директор Центру

Директор Центру

Автор: admin от 17-04-2019, 12:49
 

Директор: Денисенко Василь Миколайович

Дата народження  01 грудня 1954 р.

Освіта: вища, Харківський державний університет ім. А.М. Горького 1978 р.

Освіта: Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка 2003 р.

Спеціальність: «Управління навчальним закладом».

 

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» – це колектив висококваліфікованих викладачів, професійних майстрів виробничого навчання та відповідальних працівників усіх служб , що забезпечують якісне навчання, цікаве дозвілля та затишок у нашому Центрі.

І все це – завдяки незмінному та незамінному директору Василю Миколайовичу Денисенку! Уже 30 років веде цей величний корабель наш досвідчений капітан через буремні океани реформ та змін до стабільного успіху.

Талановитий керівник, умілий господарник, досвідчений педагог, патріот свого навчального закладу, а головне – щира, чесна і порядна людина. Василь Миколайович Денисенко! Саме він обрав шлях активного розвитку, примноження кращих традицій та освоєння інновацій. А ще – освіту європейського рівня для наших учнів.

 

 

 

Гасло навчального закладу: Формування у сучасних, мінливих умовах ринку висококваліфікованого конкурентоспроможного робітника

 

У навчальному закладі формують в учнів вміння та навики, які в майбутньому дозволять їм зайняти активну життєву позицію. Розвивають у них підприємницьке ставлення до справи. Вчать творчо вирішувати проблеми. Роблять акцент на потенціал учня як новатора, розвивають у нього здібності адаптації до запитів і вимог ринку в якості ініціативного творчого фахівця.

В.М. Денисенко

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net