Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Головна » Успіх у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Офіціант»!

Успіх у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Офіціант»!

Автор: admin от 30-05-2019, 08:55

 28-29 травня 2019 року на базі Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу, змагалися 24 майбутні фахівці ресторанної справи – кращі учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з усіх регіонів України.

Наша учениця Олена Кузнєцова представляла Сумщину у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Офіціант» та виборола VІ призове місце і стипендію Президента України.

На конкурсі майбутні офіціанти змагалися в майстерності, складанні серветок, умінні обслуговувати відвідувачів. Також конкурсанти виконали попереднє сервірування столу відповідно до жеребкування. Учасники показали правильність підбору посуду відповідно до меню, приборів, дотримання сервірування столу, раціональність та професійність рухів офіціанта.

Педагогічний та учнівський колективи Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» вітають Олену з достойним виступом на конкурсі та бажають успіхів у професії


Наталія Діхтярьова,

майстер виробничого навчання

 

  

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net