Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Новини » Семінар-практикум для викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів»

Семінар-практикум для викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів»

Автор: admin от 5-11-2015, 12:21
  

29 жовтня в стінах Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» пройшов семінар-практикум для викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів» з теми: «Удосконалення змісту теоретичного та виробничого навчання відповідно до вимог нових ДС ПТО як необхідна складова в системі підготовки конкурентоспроможного робітника».

 В рамках семінару практикуму учасники та відвідувачі семінару оглянули виставку «Вернісаж методичних та педагогічних ідей», майстер-клас «Приготування класичного різотто з сирним та хлібним чіпсом», який провела майстер виробничого навчання Бова О.В. з учнем групи БК-15 Співак М. Гості семінару були приємно вражені оригінальністю подачі та смаком італійської страви.

Після відвіданих заходів учасники семінару провели порівняльний аналіз змістовних компонентів навчальних програм професійно-теоретичної та професійно-практичної складової ДС ПТО 2006 та ДС ПТО 2014 років. Для гостей нашого навчального закладу викладач спецдисциплін Кушнірова С.П. та майстер виробничого навчання Гуйва В.В. провели бінарний урок з професії «Продавець непродовольчих товарів» з теми: «Ювелірні вироби». Слід відмітити, що урок відзначався логічним взаємозв’язком окремих структурних частин, які оптимально витримані за часом, мають свою мету та зміст і відзначаються логічною завершеністю. Робота з вивчення нового матеріалу характеризувалася конкретністю й чіткістю реалізації основних частин уроку. Виклад нового матеріалу відзначався логічністю, умілим виділенням головного, істотного. Викладач та майстер розкрили зміст теми цікаво, доступно, з наукових позицій, використовуючи останні досягнення. Новий матеріал вивчався в процесі самостійної роботи, яка носила творчий пошуковий характер. Це сприяло розвитку в чунів самостійності, допитливості, здатності встановлювати певні закономірності. До основних висновків учні приходили самі, а викладач та майстер при цьому зберігали керівну роль.

Свою роботу учасники семінару продовжили у ДНЗ «Сумський центр ПТО державної служби зайнятості».

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net