Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Новини » Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця

Автор: admin от 20-11-2015, 10:22

Підписання угоди з італійськими роботодавцями з метою організації стажування учнів Державного навчального закладу «Сумський центр ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» у готельно-ресторанних комплексах Італії стало першим кроком до виходу на міжнародну співпрацю.

Між Державним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» та агенцією Europe 3000 було підписано угоду 28 листопада 2014 р.

 

Міжнародна співпраця


Міжнародна співпраця


Міжнародна співпраця


Міжнародна співпраця

 


Агентство Europa 3000 має широкий, накопичений протягом багатьох років досвід організації стажування, працюючи виключно з Державними органами. Більше десяти років воно розробляє навчальні Проекти, що надають можливість пройти стажування від 3-х і до 6-ти місяців в італійських готелях та ресторанах студентам навчальних закладів готельних послуг, агро-продуктових та туристичних галузей, які входять до Європейського Союзу.

Агентство розпочало співпрацю з нашим навчальним закладом для активації стажування в Італії, бо саме учні Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу», на думку італійських партнерів, варті того, щоб надати їм шанс заявити про себе за кордоном.

Співробітники агентства вибрали наш Центр для того, щоб запропонувати цікаве співробітництво. Студенти на стажуванні мають можливість ознайомитися, поглибити та покращити свою базову підготовку, навчитися вдосконалювати методи приготування та обробки еко-гастрономічних продуктів.

Перші кроки почали давати свої результати. З 1 вересня 2015 р. згідно з укладеними угодами учні нашого навчального закладу приєдналися до програми стажування. Це надало їм можливість отримати знання і навички у кращих італійських майстрів кулінарного мистецтва, розширило їх досвід, а наш навчальний заклад буде і надалі впроваджувати програму довгострокової міжнародної співпраці.

 

 

   


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net