Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Новини » Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця

Автор: admin от 9-12-2015, 15:00
  

Згідно контракту, підписаного з агенцією Europa 3000, яке має багаторічний досвід щодо організації професійного стажування, 3 грудня 2015 року учні нашого навчального закладу повернулися на рідну землю після проходження стажування у сонячній Італії.

Що ж це дало учням? Наші учні отримали можливість не тільки вдосконалити свої професійні навички та досвід роботи за кордоном, але й «занурення» в інший стиль життя та культури, вдосконалення мовної практики, важливий запис у резюме для подальшого пошуку роботи й відчутний поштовх для безхмарного майбутнього. Адміністрація готельно-ресторанного комплексу Britannia, де Отрощенко Андрій та Сєрих Ілля проходили стажування, була приємно здивована професійністю, старанністю, ввічливістю, знанням італійської та англійської мов й запросила їх до продовження стажування влітку 2016 року.

Після успішного стажування наш Центр отримав запрошення на ІІІ Міжнародний командний конкурс "Food & Beverage Contest Casargo 2016”, який відбудеться 20-23 березня 2016 року у м. Касарго, Італія. Вже розпочалася серйозна підготовка до вищевказаного конкурсу: організовано роботу факультативу «In Italiano», на якому учні вчать не тільки італійську мову, але й приготування й правила подачі піци, равіолі, лазаньї, різотто, тірамісу, пасти та соуси до них та інші традиційні страви італійської кухні.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з нашими закордонними партнерами.

  

 


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net