Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Новини » Портфоліо учасника ІІ етапу конкурсу "Учень року 2018

Портфоліо учасника ІІ етапу конкурсу "Учень року 2018

Автор: admin от 27-02-2018, 20:29

Есе «Секрет успіху від Волкова Романа»

Немає у світі людини, яка б не мріяла про успішне, щасливе життя. Завжди мріяв про нього і я, успішно навчаючись у школі, беручи активну участь у громадському житті, волонтерській діяльності, обираючи майбутню професію… Але я точно знаю, що неможливо бути щасливим і успішним у країні, яка потерпає від агресії сусідньої держави, корупції і занепаду економіки.

Я вірю, що у майбутньому, запанує на наших землях радість, люди будуть щиро посміхатися один одному. Зникнуть ненависть, не буде більше несправедливості. Україна відродиться. Ми станемо незалежними по-справжньому. І ніхто нам не заборонить бути щасливими. Коли кожен з нас не буде байдужим, працюватиме, як належить, вболіватиме за долю країни, дбатиме про її екологію, захищатиме від ворога, наша держава відродиться.

Я розумію, що майбутнє Вітчизни і в моїх руках, воно залежить і від мене, адже я – теж Вітчизна! Я вже знаю, що стану висококласним барменом, пропагуватиму українську кухню і зможу вплинути на долю моєї України хоча б в області ресторанного сервісу. 12 березня 2018 року у складі команди нашого начального закладу я їду на V Міжнародний командний професійний конкурс «Здорова їжа та напої без відходів», який відбудеться в італійському місті Касарго. Це буде вже 3-й наш конкурс на Міжнародному рівні, на якому ми маємо продемонструвати високий рівень ресторанного обслуговування та набути європейського досвіду обслуговування і міжнаціонального спілкування.

Та найголовнішим є те, що моє покоління зобов’язане зберегти славну Батьківщину, святу землю наших дідів та прадідів, мусить усе зробити заради того, щоб кожен день був осяяний світлом Великої Віри, Добра, Любові та Надії, щоб майбутнє України було світлим і великим, щоб до нього хотілося прагнути, у ньому жити й ростити дітей! І наостанок хочеться навести слова Юрія Рибчинського:

Україна – це я!

Україна – це ти!

Україна – це ми!

 

Портфоліо учасника

 

  Моє дитинство

 

Моє творче хоббі


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net