Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Новини » Золота перемога за нами

Золота перемога за нами

Автор: admin от 2-04-2018, 11:34

Золота перемога за нами

15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась головна подія освітньої галузі ІХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018», у якій наш Центр взяв активну участь. Викладачі професійно-теоретичної підготовки подали на виставку свої роботи. Тверезовська Ольга Миколаївна представила на розгляд журі методичну розробку циклу уроків з предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» на тему «Приготування супів». Викладачі Гвоздецька Л.Г., Маренкова Т.І. та Черкай Г.О. написали колективну роботу «Регіональний компонент: «Фірмові страви Слобожанщини»». Викладач Безбородкіна Л.Г. підготувала на виставку свою роботу «Інноваційні педагогічні технології у навчально-виховному процесі професійно-технічного навчального закладу».
За підсумками ІХ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2018» у конкурсі з тематичних номінацій нагороджено золотою медаллю Безбородкіну Людмилу Георгіївну.
Виставка – це дійсно ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій та методик в освітній процес.
Освітній галузі Сумської області є чим і ким гордитися, вітаємо освітян і зичимо тільки успішних планів, проектів, процесів, дій!
Тут Ви маєте змогу ознайомитися з частиною робіт наших викладачів. За повною версією звертайтесь до авторів.

Методист Центру
Шейко М.О.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net