Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Новини » Наші продавці – найкращі

Наші продавці – найкращі

Автор: admin от 4-04-2018, 10:00

Наші продавці – найкращі

Сучасний продавець – це ініціативна, самостійна в прийнятті рішень особистість, яка відзначається оперативністю, творчим підходом до вирішення всіх питань, пов’язаних із продажем товару та збільшенням товарообігу. Саме такого майстра своєї справи визначали під час ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Продавець продовольчих товарів» 20-21 березня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу».
За звання «Кращий продавець продовольчих товарів» змагалися 10 учасників із різних районів Сумщини, де готують майбутніх кваліфікованих робітників.
Складність участі в конкурсі полягала в тому, що практичний тур проходив у новому форматі – реальних умовах виробництва на базі ТОВ «Сільпо — ФУД» магазину «Сільпо» ТРЦ «Мануфактура».
«Продавцю необхідно володіти широкими компетенціями в своїй професії. Він повинен бути комунікабельним, толерантним, доброзичливим; в певній мірі, бути управлінцем», – зазначила, відкриваючи конкурс, директор Навчально-методичного центру ПТО у Сумській області Наталія Самойленко.
Особливістю конкурсних змагань та можливістю продемонструвати журі свою професійну майстерність у торговельному залі стали випробування: приймання, викладка товару в бакалійному відділі магазину «Сільпо» та консультація на обраний покупцем товар.
Наступні завдання – робота на сучасних реєстраторах розрахункових операцій та відповіді на персональних комп’ютерах учасники виконали в навчальному магазині ДНЗ «Сумський центр ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу».
Журі конкурсу у складі: Артура Зубенка, керуючого ТОВ «Сільпо — ФУД» магазину «Сільпо» ТРЦ «Мануфактура», Тетяни Дяченко, завідувача відділу «Свіжі продукти» ТОВ «Сільпо — ФУД» магазину «Сільпо» ТРЦ «Мануфактура», Тамари Ніколенко, викладача товарознавчих дисциплін Сумського коледжу економіки і торгівлі, – відзначили високий рівень підготовки всіх учасників.
За результатами змагань переможцями стали:
І місце – Романенко Аліна, учениця ДНЗ «Сумський центр ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу»;
ІІ місце – Балюбах Юлія, учениця ДНЗ «Охтирський центр ПТО»;
ІІІ місце – Бондар Ростислав, учень ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства».
Конкурс проведено за підтримки соціального партнера ТОВ «Сільпо — ФУД» магазину «Сільпо» ТРЦ «Мануфактура», що сприяв у проведенні практичного туру в реальних умовах.
Переможець Романенко Аліна представить наш навчальний заклад на ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу, що відбудеться у травні на Миколаївщині.

Методист Центру
Шейко М.О.

 
НравитсяЕще реакции
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net