Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Новини » Перемога у конкурсі «Учень року 2018»

Перемога у конкурсі «Учень року 2018»

Автор: admin от 21-05-2018, 08:36

Перемога у конкурсі «Учень року 2018»
З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй творчої підтримки в інтелектуальному, духовному, фізичному й професійному розвитку проводиться конкурс «Учень року» серед закладів професійно-технічної освіти, який 17 травня 2018 року стартував у ДПТНЗ «Роменське ВПУ». 
У рамках конкурсу «Учень року – 2018» взяли участь 18 державних професійно-технічних навчальних закладів.
На святі талантів, творчості, молодості і краси були присутні почесні гості:
- Білоха В. О. – голова Роменської районної державної адміністрації;
- Мицик В. М. – секретар Роменської міської ради;
- Тетірко І. В. – заступник міського голови;
- Самойленко Н. Ю. – директор НМЦ ПТО в Сумській області;
- Смоленко О. П. – методист НМЦ ПТО;
- Кіхтенко І. В. – методист НМЦ ПТО.
Із вітальним словом звернулася до присутніх директор Навчально-методичного центру у Сумській області Самойленко Наталія Юріївна, яка привітала всіх зі святом талантів та побажала перемог. Вона зазначила, що основна мета щорічного конкурсу – це підтримка та розвиток обдарованої молоді, її лідерського, організаторського та інтелектуально-творчого потенціалу. Також вона привітала всіх присутніх із святом вишиванки.
Свято розпочалося з урочистого відкриття заходу «Тобі, Україно, європейська державо», під час якого талановита молодь Роменського ВПУ вітала гостей та учасників заходу різножанровою палітрою концертних номерів.
Наступним етапом було проведення самого конкурсу: його першого етапу – самопрезентації учасників та конкурс «Світ моїх захоплень». Усі присутні та члени журі змогли переконатися, що у професійно-технічних навчальних закладах зростає талановита, мрійлива, творча, наполеглива, цілеспрямована і дуже сучасна молодь. 
Найкраще серед конкурсантів презентував себе учень Центру Волков Роман – учасник багатьох професійних конкурсів міжнародного та республіканського рівнів з професії «Бармен, офіціант», волонтер-перекладач, що супроводжує на оздоровлення до Італії дітей-сиріт, якими опікується Державна благодійна організація «Милосердя».
Кожен учасник презентував не лише свої інтелектуальні, професійні, творчі здібності й особисті якості, а й власний навчальний заклад. Волков Роман зазначив, що навчається у найкращому навчальному закладі області, у справжніх майстрів-барменів Міжнародного класу: Манастирного Володимира Олександровича та Семенова Сергія Михайловича.
Всі конкурсанти підготували яскраві та змістовні мультимедійні та відеопрезентації. Самопрезентації доповнювалися читанням поезій, вокальними виступами та гумористичними сценками. Конкурсантам було що показати… Саме тому всі присутні оплесками вітали кожен вдалий виступ обдарованих учнів. Авторський вірш Волкова Романа став найкращим у даній номінації. Його патріотизм та сучасність мислення вразили слухачів.

Я – українець
«Я Українець», – гордо промовляю!
Тож зобов’язаний Вітчизну зберегти.
За рідний край священний вболіваю
І впевнено крокую до мети.

Мій ніжний ангел із казкових снів
Оберігав мене завжди малого
І врятував від хмурих темних днів
Та відвернув усі мої тривоги.

В дитинстві прагнув добре я навчатись,
Плекав я здійснення надій і мрій;
Порядним, чесним завжди залишатись.
Моє життєве кредо – «не залишатись осторонь подій».

А ще у школі я навчився танцювати,
Передавати в рухах почуття.
Навчився перемоги здобувати,
Із вірою, з добром іти в життя.

Я – учень Центру, що майстрів навчає,
Він півстоліття в Сумах процвітає.
Офіціанта-бармена професію долаю,
Високі злети й перемоги маю.

Бармен-офіціант немов артист працює,
Смачний коктейль для кожного зготує,
З гостями легко у контакт вступає,
Флейрінг вивчає, від праці насолоду має.

За долю України вболіваю, 
Висококласним барменом я стати маю,
А ще я європейцем бути мрію,
Що б втілити в життя свою надію.

18 травня, на другий день конкурсу «Учень року» талановита, обдарована молодь змагалася ще у двох важливих конкурсах: майстер-класі «Я роблю це так» та «Професія – сьогодні, кар’єра – завтра, успіх – завжди» – конкурсі на кращий нарис, листівку, власний вірш. Конкурсанти демонстрували знання та здібності з обраної професії, розкривали себе як творчі особистості, винахідливі, наполегливі, ерудовані, талановиті й цілеспрямовані. Наш учень Волков Роман демонстрував на високому професійному рівні приготування авторського безалкогольного коктейлю з елементами флейрінгу та пригощав присутніх.
Переможцем став Волков Роман, учень Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу». 
Здобуте перше місце в конкурсі не заспокоїло Романа. Він сказав: «Все попереду!!! Якщо Ви хочете стати людиною успіху «Вірте в себе! Вірте в свої здібності!».

Заступник директора з НВихР
Бова О.В.

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net