Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Новини » Пам’ять жива

Пам’ять жива

Автор: admin от 26-04-2019, 08:20

25 квітня у гуртожитку пройшла презентація книги Юрія Щербака «Чорнобиль» присвячена черговій річниці Чорнобильської трагедії. 
Учні дізналися багато цікавого про цю подію з твору Ю. Щербака. Багатьох вразило те, що герої повісті відомого українського письменника — реальні люди: пожежники, вчені, робітники, лікарі, військовослужбовці, церковнослужителі, іноземці. Звела, об’єднала цих, досі не знайомих людей, подія, що приголомшила світ: аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Тоді, під час ліквідації наслідків аварії, автор часто бував на АЕС, мав численні зустрічі з учасниками «опору атомній стихії». Враження від побаченого, почутого лягли в основу документальної повісті. Письменник розкриває подробиці аварії, аналізує факти, вчинки фізиків, медиків, авіаторів, персоналу АЕС. При цьому особливу увагу він зосереджує на причинах, які призвели до вибуху четвертого реактора.
Усі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув у наслідок Чорнобильської трагедії. Сподіваємося, що таке більше не повториться ніколи.

Тетяна Нікіфорова,
бібліотекар Центру

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net