Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Новини » Заслужене І місце у конкурсі «Моральний вчинок»

Заслужене І місце у конкурсі «Моральний вчинок»

Автор: admin от 8-05-2019, 10:18

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 22.02.2019 № 100–ОД «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» у 2019 році проведено обласний етап конкурсу.
На конкурс направлено 84 конкурсні роботи від закладів позашкільної (2), загальної середньої (64), професійної (професійно-технічної) (11) освіти, шкіл-інтернатів (6) та Штепівського навчально-реабілітаційного центру. 
Роботи відзначалися якістю виконання, креативністю, масштабністю участі, висвітлювалася готовність учнівської молоді до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності. 
Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» взяв активну участь у конкурсі «Моральний вчинок». Учасники факультативу «Християнська етика» на чолі з керівником, викладачем історії України Аллою Одеською представили результат довготривалого проекту «Молитва у фарбі».
«Дослідницький культурологічний колективний проект «Молитва у фарбі» був розпочатий з метою вивчення робіт видатних іконописців: давньогрецького Діонісія та середньовічного московитського художника-іконописця Андрія Рубльова. Тема надзвичайно цікава та багата на матеріали. Перша частина нашої роботи присвячена саме їй. У другій частині проекту гуртківці розглядали образ Пресвятої Богородиці в історії іконописання», – говорить учень І курсу Артем Письмак, який брав активну участь у розробці проекту. Усього до дослідницької роботи було залучено 16 учнів, найактивніші з них: Арсен Абдуллаєв, група АК-25, Владислав Бей та Артем Письмак, група АКП-16.
Ми раді з того, що у номінації «Культорологічний напрямок» наша робота отримала І місце. 
Вітаю учасників факультативу з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» 2019.

Алла Одеська,
координатор проекту, керівник факультативу «Християнська етика»

  

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net