Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Новини » Ярмарок на день захисту дітей

Ярмарок на день захисту дітей

Автор: admin от 3-06-2019, 12:49

 1 червня 2019 року під час обласного свята «Майбутнє України творити молодим» відбувся ярмарок.

Двадцять вісім локацій для презентацій професій представили заклади професійної (професійно-технічної) освіти, серед яких достойно виступила команда Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» і представила професію майбутнього «фудтестер, ремюер».  Наша учениця Борщинська Яніна презентувала цей фах: «Фудтестер, ремюер –  інтегрована професія.

Фудтестер – це кухар-кондитер, що вміє не лише добре приготувати страву, але й самостійно удосконалювати її смак та зовнішній вигляд, а також презентувати блюдо відвідувачу ресторану, розповісти про делікатес, прорекламувати його, спробувати разом з клієнтом.

Ремюер – це офіціант-бармен, що не тільки розбирається у спиртних напоях, але й вдало підбирає їх до страв, уміє розповісти про кожен продукт, запропонувати клієнту дегустацію кількох напоїв, а ще – оригінально оформити подачу, засервірувати стіл та створити затишок і особливу атмосферу під кожного клієнта.

фудтестер, ремюер – це фактично сплав усього найкращого, що є у кожній професії нашого закладу. Це синтеззнань, умінь та навичок, що роблять фудтестера, ремюера просто універсальним солдатом ресторанного сервісу!

Багато, скажете ви. Так, немало. Але на кону ваш неймовірний успіх та процвітання вашої родини. І головне! Є гарна новина. Усьому цьому вже навчають.

Бачу німе запитання у ваших очах. Ні-ні, нікуди з міста їхати не треба. Саме у Сумах на вулиці Роменська є Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» - єдиний профільний заклад в області, що дає найвищі розряди по професіях, має у штаті найкращих професіоналів – майстрів виробничого навчання, найперший та єдиний, що реалізував проект «Міжнародна співпраця» та дає знання європейського рівня. Най, най, най! Це про нас!»

Двадцять вісім професій спробували на собі більше 500 учасників обласного свята: на власні очі побачили як виконуються окремі трудові операції перукарів, кравців, будівельників, механіків, офіціантів тощо. А найголовніше, переглянувши майстер-класи, старшокласники власноруч спробували відтворити дії професіоналів і переконатися, що робітничі професії в умовах сучасності є творчими, креативними і цікавими.

За завданням квесту до шатра Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» почергово підійшли 8 команд учнів шкіл Сумської області. Тут на них чекали: презентація професії майбутнього, дегустація власноруч зліплених та зварених вареників, пригощання старовинною українською стравою сластьонами, бармен-шоу з дегустацією прохолодних напоїв та цікава вікторина по темі з призами. Діти були у захваті від почутого та побаченого і обіцяли у майбутньому вступити до нашого навчального закладу.

Дякуємо організаторам та учасникам ярмарки та бажаємо усім дітям здоров’я та веселого літа.[url=http://][/url]

 

Наталія Матвієвська,

заступник директора з НВихР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net