Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Новини » Виробнича практика у Болгарії

Виробнича практика у Болгарії

Автор: admin от 13-08-2019, 12:55
Виробнича практика у Болгарії
Відповідно до укладеного договору між Державним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» та «Міжнародним коледжем індустріалізації та захисту населення від лих і аварій» (Республіка Болгарія, м. Варна) у травні 2019 року група учнів Центру для проходження виробничої практики вирушила до сонячної Болгарії на узбережжя Чорного моря на курорт «Золоті піски» у 4-х зірковий готель «Одессос», який приймає щоденно понад 1500 туристів з країн Західної Європи.
В обов’язки учнів входило приготування, оформлення страв, траншування риби, птиці, обслуговування відвідувачів у залі ресторану та допомога у непростому виборі серед різноманітних виробів кулінарного та кондитерського мистецтва.
Учні працювали по 8 годин на день, мали триразове збалансоване харчування, мешкали у готельних номерах з усіма сучасними зручностями, відпочивали на узбережжі Чорного моря, налагоджували міжнародні стосунки з практикантами з інших країн, вивчали болгарську та англійську мови і при цьому отримували гідну зарплатню, яку мали змогу витрачати на розваги або заощаджувати.
Всі практиканти отримали не лише цінний і корисний досвід, а й приємні емоції від передування у Болгарії.

Юлія Мірзажалолова,
Оксана Грамотіна,
майстри в/н Центру
 
   
 
 
 
 
    
 
 
    
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net