Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 
cxttrs.sumy.ua » Спортивно-масова робота новини » Кращі спортсмени » СУМЩИНА: ХХХІІІ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА. ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ

СУМЩИНА: ХХХІІІ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА. ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ

Автор: admin от 28-10-2018, 13:20

СУМЩИНА: ХХХІІІ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА. ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ
Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області визначили кращих у міні-футболі серед команд юнаків.
Цього року участь у першості взяли команди 25 закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 
10 команд мірялися силами у двох групах в обласному центрі. Інші 15 команд боролися за вихід до фіналу у підгрупах, що грали у м. Шостка, м. Конотоп, м. Ромни.
До фінального етапу, який проходив 23 жовтня на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка вийшли команди: Сумського ХТЦПТО, Сумського ВПУ БА, Сумського ЦПТОХТТРС, Шосткинського ЦПТО, Конотопського ПАЛ, Роменського ВПУ. 
Золоті медалі та звання переможця обласної першості вибороли футболісти ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу», срібні медалі завоювали спортсмени ДНЗ «Шосткинський центр професійно-технічної освіти», третє місце та бронзові медалі взяли спортсмени ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту».
Вітаємо наших спортсменів із золотом і бажаємо їм подальших перемог.

Кафедра фізвиховання Центру

  

  

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net