Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 

Про улюбленого письменника замовили слово

Автор: admin от 15-12-2016, 15:23


 

14 грудня 2016 року у стінах нашого навчального закладу пройшов чудовий захід, присвячений письменнику-романтику Олександру Гріну, автору широко відомих творів «Червоні вітрила», «Та, що біжить по хвилях», «Золотий ланцюг» та майже 500 оповідань. Втім, слово «захід» погано підходить для бесіди про життя і кохання письменника, затіяної Оленою Гагіною, Анастасією Волик і актрисою ТЮГу Інни Олексенко, що б розповісти про нього – любителя чаю, моря і щирості – Олександра Степановича Гріна (Гриневського). Їх жива та емоційна розповідь переходила від одного до іншого, подібно до того, як набігають на берег хвилі. Їх захоплення творчістю і долею письменника не залишила байдужими учнів та педагогів, наочно демонструючи всеперемагаючу силу любові. Про неї, про любов, і йшлося.

Олена, Настя та Інна, прекрасно доповнюючи один одного, в дивно короткий час повністю занурили нас, слухачів і глядачів, у його, Гріна, фантастичний світ. А уривки з творів та вірші у прекрасному виконанні Інни довершили портрет письменника.

Кожна людина має право на свою частку любові, на те, щоб стати для когось головним героєм. Добре б тільки, щоб при цьому не ставилися до інших як до другорядних, допоміжних. В іншому випадку закоханим доведеться миритися з чиєюсь нелюбов'ю і навіть ворожістю. Те й інше не минуло Грінів. Олена і Анастасія намагалися це обходити або торкатися злегка, без осуду. Майже без осуду – все-таки їх головний герой – Олександр Грін.

Вечір закінчився чаюванням, задушевною бесідою і виконанням авторських віршів педагогів Центру та творів Ліни Костенко. Під час задушевної розмови у присутніх виникла ідея створення «Літературної вітальні». А також була заплонирована тема наступної зустрічі, присвяченої творчості майстра виробничого навчання Панченко Н.І.

 

Викладач спецдисциплін

Кушнірова С.П.

 

 


 

 

 


 

 

 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net