Зробити домашньою|Додати до обраного
 
 

Спортивний успіх

Автор: admin от 6-12-2019, 12:31

5 грудня 2019 року відбулися змагання з волейболу серед команд дівчат в залік ХХХIV обласної спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області.

Вітаємо збірну команду Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» із зайнятим ІІІ місцем. Склад команди: Забара Анастасія, Шатковська Юлія (група БКП-26), Прилепа Яна, Клівенкова Анастасія (група БКПК-16), Садова Оксана (група АК-35), Войцик Діана (група АКП-26), Мараєва Марія (група БПОБ-13), Круль Тетяна (група АКОФ-17).

Бажаємо спортивних успіхів та завжди бути першими.

 

Відділення фізичного виховання

 
 

Володарки волейбольного м’яча

Автор: admin от 2-12-2019, 08:50

Вітаємо збірну команду Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» з перемогою у міських змаганнях з волейболу серед команд дівчат. Склад команди: Забара Анастасія, Шатковська Юлія (група БКП-26), Прилепа Яна, Клівенкова Анастасія (група БКПК-16), Садова Оксана (група АК-35), Огороднікова Ольга, Мараєва Марія (група БПОБ-13), Войцик Діана (група АКП-26).

Бажаємо вдалих виступів на обласних змаганнях!!!!!

 

Кафедра фізичного виховання

 

 

Футболісти Центру – завжди перші!

Автор: admin от 30-10-2019, 11:15

 29 жовтня 2019 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулися фінальні змагання з міні-футболу серед команд юнаків до заліку XXXIVобласної спартакіади закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області. Збірна команда Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» під керівництвом викладача фізичної культури Змислі А.В., здобувши перемогу у півфіналі над командою Сумського ЦПТО з рахунком 8:2 та у фіналі над командою Недригайлівського ВПУ з рахунком 6:1 – стала втретє поспіль переможницею обласних змагань. До складу команди ввійшли:

Ø   Чуйко Антон (група БОФ-24),

Ø   Жогло Сергій (група АКП-26),

Ø   Косяченко Олександр (група БПОБ-13),

Ø   Мокруха Дмитро (група АК-34),

Ø   Саприн Вадим (група АК-25),

Ø   Кривохижа Артем (група АКОФ-27),

Ø   Довгополов Богдан (група АКОФ-17),

Ø   Назаренко Кирил (група АКОФ-17).

Вітаємо переможців та бажаємо вдалих виступів на Всеукраїнській спартакіаді!!!!

 

Відділення фізичної культури

 

 

 

 

Підкорення футбольних вершин

Автор: admin от 23-10-2019, 10:40

 22.10.2019 року на базі СумДПУ ім. А.С. Макаренка відбулися зональні змагання з міні-футболу серед команд юнаків в залік ХХХІVобласної спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області. Збірна команда Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» перемогла команди Білопільського ВПУ, Хотінського ПАЛ та Сумського ЦПТОДСЗ і отримала путівку до фінальних змагань, що відбудуться 29.10.2019 року в м. Суми.

Склад команди:

<!-   Чуйко Антон (група БОФ-24),

<!-   Жогло Сергій (група АКП-26),

<!-   Косяченко Олександр (БПОБ-13),

<!-   Мокруха Дмитро (АК-35),

<!-   Довгополов Богдан (група АКОФ-17),

<!-   Максаков Максим (група БПОБ-13),

<!-   Саприн Вадим (група АК-25),

<!-   Кривохижа Артем (група АКОФ-27),

<!-   Назаренко Кирил (група АКОФ-17).

Вітаємо переможців та бажаємо вдалих виступів на фінальних змаганнях!

 

Відділення фізичного виховання

 

 

 

 

Перемоги сумчан на Всеукраїнських змаганнях

Автор: admin от 26-04-2019, 08:02

22-24 квітня у м. Дніпро відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед закладів професійно (професійно-технічної) освіти України.
Сумську область представляли учні різних навчальних закладів, а саме: Валуйко Катерина – Глинський ПАЛ; Зінченко Єлизавета – ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу»; Клименко Катерина – Сумський ВПУБД; Одінцова Єлизавета – Сумський центр ПТО; Доля Володимир – Сумське ВПУБА; Качайло Євген – Сумське ВПУБА; Лукаш Павло – Сумське ВПУБА; Панащенко Віталій – Сумське ВПУБА; Міщенко Олег – Сумський ХТЦПТО; Сахно Сергій – Охтирський центр ПТО. 
Після урочистого відкриття змагань на стадіоні «Олімпійські резерви» відбулися перші забіги на дистанції 100 м. Учениця ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» Зінченко Єлизавета, посівши 2-місце в кваліфікації, відібралась до фіналу. Також до фіналу відібрались Одінцова Єлизавета та Клименко Катерина з 3-ми та 8-ми результатом. У фінальній частині бігу на 100 м. нашим дівчаткам вдалось піднятись на п'єдестал пошани з другим та третім результатом. 
1. Бондарева Анастасія – 12.9сек (м. Дніпро); 
2. Зінченко Єлизавета – 13.7сек (м. Суми); 
3. Одінцова Єлизавета – 13.9сек (м. Суми); 
7. Клименко Катерина – 15.3сек (м. Суми). 
Паралельно завершилися змагання зі штовхання ядра у жінок та чоловіків, де представники Сумської області посіли два 4 місця, залишившись за крок до п'єдесталу пошани:
4. Валуйко Катерина – 8м58см (м. Суми); 
4. Доля Володимир – 10м33см (м. Суми). 
В цей же день відбулися забіги на 100 м. у чоловіків, де у фіналі Панащенко Віталій здобув 5 місце з результатом 12.1. Також у нашої команди була і золота нагорода. Її здобув Лукаш Павло в бігу на 400м. з результатом 55.2 сек. з чим його і вітаємо. Трішки не вистачило сил на 400 м. й іншому представнику Сумщини Качайло Євгену. Його результат склав 56.8 сек. і 6 місце у цих змаганнях. 
Другий день змагань був не менш вдалий на медалі, а саме: в стрибках у довжину дівчата Одінцова Єлизавета посіла ІІІ місце цих змагань з результатом 4.26 м., в чоловіків результати були дещо гіршими, але все одно високими адже приймало там 13 учасників: 
1. Галайда Сергій – 6.50м (м. Дніпро)
2. Шеревдяков Роман – 6.14м (м. Чернівці) 
3. Деренчук Сергій – 6.12м (м. Вінниця) 
4. Панащенко Віталій – 5.87 (м. Суми) – 
8. Сахно Сергій – 5.64м (м. Суми) 
9. Доля Володимир – 5.36м (м. Суми). 
На 1500 метрів у чоловіків Міщенко Олег здобув ІІ-місце. Його результат склав 4.40,6. А от найвидовищними видами змагань з легкої атлетики є естафети 4х100м. Чоловіча естафета була другою з результатом 47.1. Склад команди: Сахно Сергій, Панащенко Віталій, Качайло Євген та Лукаш Павло. Посівши ІІІ місце наша жіноча команда завершила ці змагання. Склад команди: Одінцова Єлизавета, Валуйко Катерина, Клименко Катерина та Зінченко Єлизавета.

Андрій Редченко,
викладач фізичної культури

 

 

ХХХІІІ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ СУМЩИНИ: ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Автор: admin от 26-04-2019, 07:43

16-17 квітня на легкоатлетичному стадіоні Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка 16 закладів професійної (професійно-технічної) освіти змагалися за призові місця та залікові бали до обласної спартакіади
Ці змагання були відбірковими до збірної команди Сумської області для участі у Спартакіаді України, яка відбудеться 22-24 квітня в м. Дніпро.
За результатами двох днів змагань спортсмени Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» вибороли третє місце, керівник фізичного виховання Тимощенко М.О.
Переможців та призерів нагороджено грамотами, медалями.

Михайло Тимощенко,
керівник фізичного виховання Центру

  

ВОЛЕЙБОЛІСТИ СУМЩИНИ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ СПАРТАКІАДИ УКРАЇНИ СЕРЕД УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ!

Автор: admin от 16-04-2019, 13:33

5 квітня 2019 року у Миколаєві закінчилися змагання з волейболу серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти України, у яких збірна юнацька команда області виборола почесне третє місце!!!
Основу збірної команди склали спортсмени ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» Артюх Олексій, Власенко Віталій, Киваєв Данило, Степченко Максим (тренери Тимощенко М.О, Скачек А.І., Редченко А.О.) Доповнили склад збірної ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище» Кошевець Артем, Петруша Олександр, Лазаренко Данило, Пасюра Олександр, Сергієнко Артем, Фесенко Денис (тренери Петров В.Я., Яловий О.Г.) та учні ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту» Лістунов Олександр, Лукінцов Валентин (тренер Строколіс С.М.)
Вітаємо спортсменів та тренерів, які принесли нашій області таке бажане призове місце!

Посилання на відео по темі:
https://www.facebook.com/…/pcb.2869821655…/286982055564244/…

https://www.facebook.com/…/pcb.2869821655…/286982132230903/…

Михайло Тимощенко,
керівник фізичного виховання Центру

     

Змагання з футзалу

Автор: admin от 11-04-2019, 12:36

З 1 по 4 квітня 2019 року на базі ФЦ «Барса» проходили міські змагання з футзалу у залік міської спартакіади серед учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів. Дівчата Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» перемогли всіх учасників змагань і посіли І місце, що дозволило їм автоматично вийти до фінальних змагань області.
Бажаємо нашим спортсменкам подальших перемог!

Андрій Змисля,
керівник секції з футзалу

       

Перемога попереду

Автор: admin от 27-03-2019, 12:20

25 березня 2019 року у рамках підготовки до міських та обласних змагань з міні-футболу на спортивному майданчику інституту фізичної культури СДПУ ім. А.С. Макаренка пройшла товариська гра між командою дівчат Центру та командою ІФК. У запеклій боротьбі наші дівчата поступилися суперницям з рахунком 4:2. Перемагаючи суперниць у І таймі 1:0, спортсменки Центру поступилися суперницям 4:2. Нашим дівчатам забракло впевненості та спортивного нахабства. Але ми не падаємо духом, бо віримо у свої перемоги. Бажаємо нашим спортсменкам успіху!

Андрій Змисля,
керівник секції з міні-футболу

 

  


Перемога попереду

Автор: admin от 7-03-2019, 10:35

6 березня 2019 року у рамках підготовки до міських та обласних змагань з міні-футболу на базі Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» пройшла товариська гра між командами дівчат Центру та командою «Барса». У запеклій боротьбі наші дівчата поступилися суперницям з рахунком 4:2. Але ми не падаємо духом, бо це лише перша гра перед серією офіційних змагань. Бажаємо нашим спортсменкам успіху!

Андрій Змисля,
Викладач фізичної культури

   

Вітаємо збірну команду Центру з волейболу із зайнятим ІІІ місцем у залік ХХХІІІ обласної спартакіади серед учнів ЗП(ПТ)О

Автор: admin от 12-12-2018, 18:58

Вітаємо збірну команду Центру з волейболу із зайнятим ІІІ місцем у залік ХХХІІІ обласної спартакіади серед учнів ЗП(ПТ)О

СУМЩИНА: ХХХІІІ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА. ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ

Автор: admin от 28-10-2018, 13:20

СУМЩИНА: ХХХІІІ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА. ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ
Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області визначили кращих у міні-футболі серед команд юнаків.
Цього року участь у першості взяли команди 25 закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 
10 команд мірялися силами у двох групах в обласному центрі. Інші 15 команд боролися за вихід до фіналу у підгрупах, що грали у м. Шостка, м. Конотоп, м. Ромни.
До фінального етапу, який проходив 23 жовтня на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка вийшли команди: Сумського ХТЦПТО, Сумського ВПУ БА, Сумського ЦПТОХТТРС, Шосткинського ЦПТО, Конотопського ПАЛ, Роменського ВПУ. 
Золоті медалі та звання переможця обласної першості вибороли футболісти ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу», срібні медалі завоювали спортсмени ДНЗ «Шосткинський центр професійно-технічної освіти», третє місце та бронзові медалі взяли спортсмени ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту».
Вітаємо наших спортсменів із золотом і бажаємо їм подальших перемог.

Кафедра фізвиховання Центру

  

  

 

Рік успіху!

Автор: admin от 27-06-2018, 09:12

Рік успіху!

Ось і закінчується 2017-2018 навчальний рік, який для ДНЗ «Сумський центр ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» став найуспішнішим за всю історію його існування. Збірні команди учнів Центру стали переможцями комплексних спартакіад серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Суми та Сумської області. Хотілося б згадати результати змагань з усіх видів спорту та всіх учнів, які здобували ці перемоги.
Міська спартакіада. Розпочались змагання спартакіади зі змагань з легкоатлетичного кросу та міні-футболу серед юнаків. Першу перемогу до заліку навчального закладу здобули наші кросовики, які в напруженій боротьбі вибороли І місце залишивши за своїми спинами всі збірні команди навчальних закладів м. Суми. Нагадаємо склад команди:

• Сидорук Максим, група АПК-46;
• Мерзлікін Денис, група АК-34;
• Матвієнко Дарина, група АК-15;
• Заведенко Вікторія, група АКОФ-17;
• Герман Євгенія, група БК-15;
• Чернявська Анастасія, група БК-15;
• Матузко Максим, група БК-15;
• Ільків Ілля, група БКП-16;
• Мокруха Дмитро, група АК-14;
• Зінченко Єлизавета, група АК-15;
• Бушля Антон, група АПК-36;
• Нагорний Олексій, група БОФ-14;
• Нагорний Магді, група БОФ-24;
• Ківаєв Данило, група АКП-16;
• Міняйло Валерія, група АК-14;
• Мельниченко Яна, група АКОФ-17;
• Нечипоренко Олександр, група БОФ-14;
• Панченко Катерина, група БК-25
• Степченко Максим, група БК-15
• Аболєнцева Тетяна, група АКП-16.

З 9 по 13 жовтня 2017 року на спортивному майданчику Футбольного центру «Барса» відбулися змагання з міні-футболу серед юнацьких команд професійно-технічних навчальних закладів міста.
Збірна команда Центру 53 рази вразила ворота противника та пропустивши в свої тільки шість стала одноосібним переможцем міської спартакіади отримавши перемогу в усіх матчах. 
Склад команди:

• Бужин Микола, група АПК-46;
• Іващенко Богдан, група АПК-36;
• Сядра Олександр, група АПК-36;
• Бушля Антон, група АПК-36;
• Сіроштан Богдан, група АКОФ-47;
• Нагорний Олексій, група БОФ-14;
• Кальченко Олексій, група БОФ-24;
• Забара Сергій, група БОФ-24;
• Шевченко Іван, група БОФ-24;
• Нагорний Магді, група БОФ-24;
• Сидорук Максим, група АПК-46.


У листопаді місяці до змагань приступили тенісисти. До перемог з легкоатлетичного кросу у та міні футболу збірні команда дівчат та юнаків Центру додали ще дві перемоги в командних змаганнях. До складу збірних команд ввійшли:

• Черніченко , група АК-35;
• Роєнко Надія , група АКОФ-27;
• Щербань Анна, група БПК-13;
• Самонь Ольга, група БКП-26;
• Бойко Антон , група БПК-13;
• Набока Олексій , група АКОФ-47;
• Петренко Олексій, група АК-34;
• Болтенков Володимир, група АКОФ-27.


Завершували 2017 календарний рік вихованці гуртка з волейболу. З 13 по 15 грудня 2017 року в спортивному залі ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО» відбулися змагання з волейболу серед юнацьких команд професійно-технічних навчальних закладів міста.

Здобувши всі перемоги, і тільки програвши одну партію наші юнаки додали п’яте перше місце до загальнокомандного заліку. Переможцями стали

• Кальченко Олексій, група БОФ-24;
• Забара Сергій, група БОФ-24;
• Петренко Олексій, група АК-34;
• Мерзлікин Денис, група АК-34;
• Степченко Максим, група БК-15;
• Нечипоренко Олександр,група БОФ-14;
• Артюх Олексій, група АК-24;
• Власенко Віталій, група АКП-16.

Міська спартакіада продовжилась у лютому 2018 року до змагань приступили збірні команди юнаків з баскетболу. Не програвши жодної зустрічі учні Центру вибороли чемпіонство в міських змаганнях. До складу команди нашого навчального закладу увійшли:

• Сидорук Максим, група АПК-46;
• Забара Сергій, група БОФ-24;
• Петренко Олексій, група АК-34;
• Мерзлікин Денис, група АК-34;
• Степченко Максим, група БК-15;
• Нечипоренко Олександр,група БОФ-14;
• Мовчанюк Артем, група АКОФ-17;
• Бельський Андрій, група БКП-26;.
• Ємельяненко Станіслав група БКП-26.


23 лютого 2018 року в урочищі Токарі відбули змагання з лижних гонок до заліку міської спартакіади. Збірна команда навчального закладу здобула ІІ загальнокомандне місце. На лижню виходили:

• Панченко Катерина, група БК-25;
• Ківаєв Данило, група АКП-16;
• Заведенко Вікторія,група АКОФ-17;
• Заболотько Данило, група АК-14;
• Міняйло Валерія, група АК-14;


З 03 по 06 квітня 2018 року на базі спортивного комплексу Футбольний центр «Барса» відбулися змагання з міні-футболу. Здобувши п’ять перемог наші красуні здобули сьоме перше місце. Чемпіонками міста стали:

• Садова Оксана, група АК-15;
• Дешко Елізавета, група АК-13;
• Ждан Ірина, група АКП-16;
• Попова Богдана, група БПК-13;
• Міняйло Валерія, група АК-14;
• Заведено Вікторія, група АКОФ-17;
• Доценко Дар’я, група БКП-16;
• Левченко Владислава, група АК-15;
• Фесенко Ангеліна, група АК-25;


19-20 квітня 2018 року на стадіоні Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулися змагання з королеви спорту – легкої атлетики. Збірна команда Центру посіла ІІІ командне місце. В особистому заліку наші легкоатлети вибороли наступні місця:
• Степченко Максим – ІІ місце 100м та ІІІ місце 200м;
• Зінченко Єлізавета – І місце 100м та ІІ місце 200м;
• Ворона Анастасія – І місце штовхання ядра та І місце метання диску;
• Мельниченко Яна – ІІІ місце 400м;
• Моргун Олександр – ІІІ місце метання диску;
• Масленко Олексій – І місце метання диску;
• І місце естафета 4х100м (Степченко Максим, Петренко Олексій, Кальченко Олексій, Сидорук Максим).
Завершилась міська спартакіада змаганнями з бадмінтону. Збірна команда юнаків здобула всі перемоги, та посіла восьме І місце в змаганнях цього сезону. Переможцями стали:

• Бойко Антон , група БПК-13;
• Петренко Олексій, група АК-34.

Таким чином здобувши вісім перемог, посівши одне друге місце, одне третє та два четвертих місця збірна команда ДНЗ «Сумський центр ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» здобула І загальнокомандне місце в міський спартакіаді серед учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів.
Обласна спартакіада. 12 жовтня 2017 року розпочалась ХХХІІ обласна спартакіада серед учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів Сумської області. Першими змагання спартакіади стали змагання з легкоатлетичного кросу. Збірна команда Центру посіла ІІІ місце серед 25 команд. Склад команди:


• Сидорук Максим, група АПК-46;
• Матвієнко Дарина, група АК-15;
• Заведенко Вікторія, група АКОФ-17;
• Чернявська Анастасія, група БК-15;
• Зінченко Єлизавета, група АК-15;
• Мельниченко Яна, група АКОФ-17;
• Аболєнцева Тетяна, група АКП-16.

26 жовтня 2017 року у приміщенні спортивного комплексу Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відбулися фінальні змагання ХХХІІ обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ з міні-футболу серед команд юнаків. 
Збірна команда Центру на стадії ¼ фіналу програючи протягом першого тайму в один м’яч перемогла команду Конотопського ПТУ з рахунком 3:1. В півфінальній зустрічі з діючим чемпіоном області поступаючись з рахунком 0:1 після першого тайму, наші юнаки повністю декласували команду Недригайлівського ВПУ 8:1.
У фіналі збірна Центру зустрілася зі командою Сумського ЦПТО, яку вже перемагали підчас міської спартакіади. Команда суперника зробивши висновки з попередньої гри почали грати в замкнутий міні-футбол, але майстерність наших юнаків зробило свою справу – за дві хвилини до фінального свистка остаточний рахунок матчу встановив Сіроштан Богдан – 2:1 перемога наших юнаків. 
До складу збірної Центру увійшли:

• Бужин Микола, група АПК-46;
• Іващенко Богдан, група АПК-36;
• Сядра Олександр, група АПК-36;
• Бушля Антон, група АПК-36;
• Сіроштан Богдан, група АКОФ-47;
• Нагорний Олексій, група БОФ-14;
• Кальченко Олексій, група БОФ-24;
• Забара Сергій, група БОФ-24;
• Шевченко Іван, група БОФ-24..


У листопаді місяці до змагань приступили тенісисти. До загальнокомандного заліку збірна команда дівчат Центру додала ІV місце та команда юнаків І місце в обласних змаганнях. До складу збірних команд ввійшли:

• Черніченко Альона, група АК-35;
• Красюк Карина , група АПК-36;
• Самонь Ольга, група БКП-26;
• Бойко Антон , група БПК-13;
• Набока Олексій , група АКОФ-47;
• Петренко Олексій, група АК-34;.


27 грудня 2017 року відбулися фінальні змагання ХХХІІ обласної спартакіади учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з волейболу серед команд юнаків. На майданчику зустрілися 7 кращих волейбольних команд з різних районів області.
Бронзові нагороди вперше вибороли волейболісти ДНЗ «Сумського центру професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу».
Призерами спартакіади стали:

• Кальченко Олексій, група БОФ-24;
• Забара Сергій, група БОФ-24;
• Петренко Олексій, група АК-34;
• Мерзлікин Денис, група АК-34;
• Степченко Максим, група БК-15;
• Нечипоренко Олександр,група БОФ-14;
• Артюх Олексій, група АК-24;
• Власенко Віталій, група АКП-16.

Змагання обласної спартакіада продовжилась у лютому 2018 року до змагань приступили збірні команди юнаків з баскетболу 3х3. У безкомпромісній боротьбі наші юнаки поступившись тільки переможцям здобули ІІ місце. До складу команди Центру увійшли:

• Сидорук Максим, група АПК-46;
• Степченко Максим, група БК-15;
• Нечипоренко Олександр,група БОФ-14;
• Мовчанюк Артем, група АКОФ-17;


5-6 березня 2018 року відбулися змагання з зимового поліатлону до заліку обласної спартакіади. Збірна команда Центру здобула ІІІ загальнокомандне місце. Склад команди:

• Панченко Катерина, група БК-25;
• Ківаєв Данило, група АКП-16;
• Заведенко Вікторія,група АКОФ-17;
• Набока Олексій, група АКОФ-47;


В особистому заліку Панченка Катерина стала бронзовим призером змагань.
24-25 квітня 2018 року на стадіоні Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулися змагання з легкої атлетики. Збірна команда Центру посіла ІІ командне місце. В особистому заліку наші легкоатлети вибороли наступні місця:
• Бушля Антон – ІІІ місце 100м;
• Зінченко Єлізавета – ІІ місце 100м та ІІ місце 200м;
• І місце естафета 4х100м (Степченко Максим, Бушля Антон, Кальченко Олексій, Сидорук Максим).


27 квітня 2018 року у приміщенні спортивного комплексу Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відбулися змагання з міні-футболу серед дівчат. Чемпіонками області стали:

• Садова Оксана, група АК-15;
• Дешко Єлізавета, група АК-13;
• Ждан Ірина, група АКП-16;
• Попова Богдана, група БПК-13;
• Міняйло Валерія, група АК-14;
• Заведено Вікторія, група АКОФ-17;
• Доценко Дар’я, група БКП-16;
• Левченко Владислава, група АК-15;
• Фесенко Ангеліна, група АК-25;


Заключними змаганнями ХХХІІ обласної спартакіади стали змаганнями з бадмінтону. Збірна команда юнаків здобула п’ять перемог та отримавши тільки одну поразку посіла ІІ місце в змаганнях сезону. Призерами змагань стали:

• Бойко Антон , група БПК-13;
• Петренко Олексій, група АК-34
• Степченко Максим, група БК-15.


Таким чином здобувши три перемоги, посівши три других місця, три третіх та 1 четверте місце збірна команда Державного навчального закладу «Сумський центр ПТо харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» набравши 252 залікових очки здобула І загальнокомандне місце в ХХХІІ обласній спартакіаді серед учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів.
Всеукраїнська спартакіада. В 2018 році відбулася Всеукраїнська спартакіада серед учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів України. Учні наших навчальних закладів були делеговані у збірні команди області, та прийняли активну участь у Всеукраїнських змаганнях. 
З 31 березня по 04 квітня у м. Вінниця відбулися змагання з жіночого волейболу. До участі у змаганнях збірна Сумської області готувалась на базі нашого навчального закладу викладачами Скачеком А.І. та Тимощенко М.О. Учениця групи АК-34 Науменко Світлана у складі збірної Сумської області посіла шосте місце на Всеукраїнських змаганнях.
З 17 по 20 квітня 2018 року у м. Харків відбулися фінальні змагання Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України у 2017-2018 навчальному році з футзалу. Підготовка команди відбувалась на базі нашого навчального закладу викладачами Тимощенко М.О. та Змисля А.В. Основу збірної склали учні Центру:
• Іващенко Богдан, група АПК-36;
• Бушля Антон, група АПК-36;
• Сіроштан Богдан, група АКОФ-47;
• Нагорний Олексій, група БОФ-14;
• Шевченко Іван, група БОФ-24..
Учасниками змагань стали збірні команди одинадцяти областей та м. Києва, які були розподілені на 4 підгупи.

На груповій стадії змагань збірною Сумщини були обіграні збірні Волині 8-2 та Рівненщини 4-3. Суперником збірної Сумщини на сталії 1/4 стала збірна Запорізької області, яка була переможена 7-0. У півфіналі знов зустрілись представники Рівненщини та Сумщини, перемога була на стороні наших хлопців 9-3. Учасниками фіналу стали збірні Харківської та Сумської областей. Заволодівши ініціативою з перших хвилин сумчани ні на мить не дали господарям зали мріяти про перемогу – 9-1 перемога збірної Сумської області. Збірна команда Сумської області стала переможцем другий рік поспіль.
15-16 травня 2018 року в м. Дніпро відбулися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади закладів серед учнів професійної (професійно-технічної) освіти України з легкої атлетики, де у складі збірної Сумської області наш Центр представляла учениця групи АК-15 Зінченко Єлизавета. 
На змаганнях Єлизавета змагалася в бігу на 100 метрів та представляла область в жіночій естафетній команді 4х100 метрів. Поступившись декількома десятими секунди чемпіонці даних змагань Єлизавета з результатом 13.20 с. стала срібною призеркою змагань на 100 м, а в заключному виді їй вдалося здобути очікуване золото разом із своїми партнерками по естафетній команді.
Загалом, збірна команда Сумської області з легкої атлетики посіла почесне ІІ місце на чемпіонаті України серед команд професійної (професійно-технічної) освіти.

Відділення фізичного виховання

 


Ещё реакции

Володарі золотого м’яча

Автор: admin от 23-04-2018, 08:46

Володарі золотого м’яча

З 17 по 20 квітня 2018 року у м. Харків відбулися фінальні змагання Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України у 2017-2018 навчальному році з футзалу. Учасниками змагань стали збірні команди одинадцяти областей та м. Києва, які були розподілені на 4 підгупи.

На груповій стадії змагань збірною Сумщини були обіграні збірні Волині 8-2 та Рівненщини 4-3. Суперником збірної Сумщини на стадії 1/4 стала збірна Запорізької області, яка була переможена 7-0. У півфіналі знов зустрілись представники Рівненщини та Сумщини, перемога була на стороні наших хлопців 9-3. Учасниками фіналу стали збірні Харківської області та Сумської області.

Заволодівши ініціативою з перших хвилин сумчани ні на мить не дали господарям зали мріяти про перемогу. В результаті – 9-1 перемога збірної Сумської області. Бронзовими призереми стала збірна команда Рівненської області, яка перемогла збірну Чернівецької області.
Збірна команда Сумської області стала переможцем другий рік поспіль.

Вітаємо наших хлопців та зичимо їм подальчиш перемог.

Керівник фізичного виховання
Тимощенко М.О.

 

Уперше на Сумщині: зимовий поліатлон – змагалися ПТНЗ!

Автор: admin от 1-03-2017, 12:56

Уперше на Сумщині:

зимовий поліатлон – змагалися ПТНЗ!


До програми ХХХІ обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ вперше введено зимовий поліатлон.

Із попередньо заявлених команд 10 навчальних закладів 21-22 лютого змагались лише шість. Напевно, поки що, бажання не завжди співпадають з можливостями у придбанні дорогого вартісного лижного інвентарю, зброї, набоїв.

До збірної команди нашого навчального закладу увійшли:

  • Носаль Віталій, група АКОФ-47;

  • Набока Олексій, група АКОФ-37;

  • Панченко Катерина, група БК-15.

Першими переможцями та призерами змагань стали команди:

І місце – Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти;

ІІ місце – Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу;

ІІІ місце – Сумський центр професійно-технічної освіти.

Віддаючи належне, хотілося б відмітити випускника 2017 року Носаля Віталія, який виборовши в особистій першості ІІІ місце допоміг збірній команді навчального закладу зайняти таке високе місце.

Уперше на Сумщині:  зимовий поліатлон – змагалися ПТНЗ!


Уперше на Сумщині:  зимовий поліатлон – змагалися ПТНЗ!


Уперше на Сумщині:  зимовий поліатлон – змагалися ПТНЗ!


Уперше на Сумщині:  зимовий поліатлон – змагалися ПТНЗ!

 


 

Відділення фізичного виховання


Звіт відбіркового туру у спартакіаді з лижної хотьби

Автор: admin от 10-02-2017, 14:36

З 06 по 10 люте 2017 року на базі ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО у залік спартакіади м. Суми серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Учасниками змагань стали збірні команди учнів шести начальних закладів м. Суми.

До складу команди увійшли:

Панченко Катерина, група БК-15;

Поліщук Ігор, група АКОФ-37;

Бойко Антон, група АК-44.

У загальнокомандному заліку збірна команда Центру посіла ІІ місце. А Панченко Катерина стала бронзовим призером в особистих змаганнях.

Щиро вітаємо призерів змагань.

                                                                              

Відділення фізичного виховання 

 

Звіт відбіркового туру у спартакіаді з лижної хотьби


Звіт відбіркового туру у спартакіаді з лижної хотьби


Звіт відбіркового туру у спартакіаді з лижної хотьби


Звіт відбіркового туру у спартакіаді з лижної хотьби

 


 

Звіт відбіркового туру у спартакіаді з баскетболу

Автор: admin от 10-02-2017, 14:33

З 06 по 09 люте 2017 року на базі ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО у залік спартакіади м. Суми серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

За підсумками чотирьохденних змагань чоловіча збірна Центру зайняла II-місце.

Команда складалася Панченко Катерина, група БК-15;

-Добряк Олександр, група БОФ-24;

-Герасименко Євген, група БОФ-24;

-Ісаєв Віталій, група БОФ-14;

-Забара Сергій, група БОФ-14;

-Мерзлікін Денис, група АК-24;

-Бельский Андрій, група БКП-16;

-Сидорук Максим, група АПК-36;

-Підлужний Дмитро, група АПК-36;

-Артюх Олексій, група АК-14;

-Чуб Артур, група БОФ-14.

Щиро вітаємо призерів змагань.

Відділення фізичного виховання

 

Звіт відбіркового туру у спартакіаді з баскетболу


Звіт відбіркового туру у спартакіаді з баскетболу


Звіт відбіркового туру у спартакіаді з баскетболу

 


Графік роботи спортивних секцій нашого Центру

Автор: admin от 1-02-2017, 16:04


Графік роботи

спортивних секцій на 2016-2017 н. р.


 

Назва секції

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Міні-футбол

16.30-17.45

16.30-17.45


17.45-19.00

Волейбол

17.45-19.00


16.30-17.45

16.30-17.45

Легка атлетика


17.45-19.00

17.45-19.00


Бадмінтон


17.45-19.00

17.45-19.00Керівник фізичного виховання М.О.Тимощенко


 

 

Чемпіон Європи з сумо

Автор: admin от 20-01-2017, 14:23

Ученьнашого навчального закладу Грінченко Микола Олександрович отримав Золото на чемпіонаті Європи з сумо.

Звіт по турніру з бадмінтону

Автор: admin от 12-01-2017, 13:59

10-11 січня 2017 року в Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» відбувся «Різдвяний турнір» з бадмінтону.

Королеви волейбольного м’яча

Автор: admin от 12-12-2016, 14:48


8 грудня 2016 року на базі Центру відбулися змагання з волейболу серед команд дівчат у залік ХХХІ обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

У змагання прийняли участь представники 21 професійно-технічного навчального закладу області.

Після перемоги у зональних змаганнях крім збірної команди нашого навчального закладу право на участь у фінальних змаганнях отримали збірні команди ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище», ДНЗ «Шостинське ВПУ» та ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ».

У фінальній частині змагань наші дівчата перемогли всіх своїх суперниць програвши лише дну партію.

Щиро вітаємо наших королев волейбольного м’яча з перемогою у обласних змаганнях.

До складу команди Центру увійшли:

-         Борисенко Євгенія, група БОФ-14;

-         Сироєгіна Наталія, група АК-45;

-         Степанюк Ганна, група БК-26;

-         Пятліна Катерина, група БОФ-14;

-         Науменко Світлана, група АК-24;

-         Жильцова Євгенія, група БОФ-14;

-         Хлянова Олександра, група БОФ-14.

 

Команду підготував тренер з секції волейболу Тимощенко М.О..

 

 

 

 


 


 


 

Відділення фізичного виховання

 

 

          

Змагання з настільного тенісу

Автор: admin от 2-12-2016, 14:53

29 листопада 2016 року на базі ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» відбулися змагання з настільного тенісу серед команд юнаків у залік ХХХІ обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Змагання проходили в командному заліку. У змаганнях взяли участь представники 27 професійно-технічних навчальних закладів області. До складу команди нашого навчального закладу увійшли:

-                    Бойко Антон, група АК-44;

-                    Набока Олексій, група АКОФ-37;

-                    Петренко Олексій, група АК-24.

Після перемоги у зональних змаганнях збірна команда нашого навчального закладу, згідно результатів жеребу, потрапила до першої підгрупи. На груповому етапі були переможені команди ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО», ДПТНЗ «Конотопське ПТУ», ДПТНЗ «Кролевецьке ПТУ» та ДПТНЗ «Лебединське ВПУЛГ».

У фінальній частині змагань була переможена команда ДНЗ «Конотопське ВПУ» та в останній зустрічі сильнішими за наших хлопців виявились господарі зали учні ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ».

Щиро вітаємо юнаків з другим місцем у змаганнях з настільного тенісу у залік обласної спартакіади.

Кращим гравцем турніру було визнано Бойка Антона, який не програв жодної партії своїм суперникам.

Команду підготував тренер з секції настільного тенісу Скачек А.І.

 

   

 

Відділення фізичного виховання

 

 

 

                  

Змагання з настільного тенісу

Автор: admin от 21-11-2016, 10:30
 

17-18 листопада 2016 року на базі ДПТНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО» відбулися змагання з настільного тенісу серед команд юнаків у залік спартакіади м. Суми серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Змагання проходили як в індивідуальному, так і в командному заліках. У змагання взяли участь представники всіх професійно-технічних навчальних закладів м. Суми. До складу команди нашого навчального закладу увійшли:

-                    Бойко Антон, група АК-44;

-                    Набока Олексій, група АКОФ-37;

-                    Петренко Олексій, група АК-24.

В особистій першості Бойко Антон посів І місце (8 ігор – 8 перемог), Петренко Олексій посів ІІІ місце (8 ігор – 6 перемог), а Набока Олексій посів 11 місце (8 ігор – 4 перемоги).

В командній першості збірна команда посіла І місце (18 ігор – 15 перемог).

Підготував тренер з секції настільного тенісу Скачек А.І.

 

 

  


 


Відділення фізичного виховання

«Козацька наснага»

Автор: admin от 24-10-2016, 16:25

20 жовтня 2016 року в Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» відбувся І етап Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів «Козацька наснага».

Під час відкриття перед гостями та учасниками привітальне слово сказав директор Центру Денисенко В.М., який привітав учасників змагань з Днем Захисника України та наголосив на вудчуттях патріотизму та любові до України.

Було сформовано три команди учасниці:

-         «Козацька Січ», сформовано з учнів, які навчаються за спеціальністю «Офіціант»;

-         «Козацька воля», сформовано з учнів, які навчаються за спеціальністю «Кондитер»;

-         «Козацький дух», сформовано з учнів, які навчаються за спеціальністю «Кухар».

Змагання проводилися з таких видів спорту:

-              втеча полоненого;

-              сильніша рука;

-              підтягування у висі;

-              змагання з гирями (поштовх);

-              піднімання козака;

-              перетягування линви;

-              в гонитві за мрією;

-              метання довбні;

-              естафета.

У результаті змаганьмісця розподілились наступним чином:

І місце посіла команда «Козацька воля» (відповідальні за підготовку майстер в/н Матях А.І. та викладач ф/к Редченко А.О.); ІІ місце посіла команда «Козацька Січ» (відповідальні за підготовку майстер в/н Малахова Н.І.та керівник фіз. вихованняТимощенко М.О.); ІІІ місце посіла команда «Козацький дух» (відповідальні за підготовку майстер в/н Мірзажалолова Ю.О.та викладачф/к Змисля А.В.).

 

Відділення фізичного виховання

 

 

Турнір з волейболу

Автор: admin от 3-10-2016, 16:37

29 вересня 2016 року в Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» з нагоди святкування 50-ої річниці з дня заснування навчального закладу відбулися змагання з волейболу у форматі 4х4.

Учасниками змагань стали збірні команди учнів та співробітників ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО», ДПТНЗ «Сумський центр ПТО», ДПТНЗ «Сумське ВПУ будівництва та дизайну» та дві команди господарів зали – збірна команда учнів Центру та команда кафедри фізичної культури. Привітальні слова з нагоди свята пролунали з вуст заступника директора з навчально-виховної роботи Бови Ольги Вікторівни, методиста Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Гриценка Івана Григоровича та головного судді змагань Конікова Анатолія Івановича.

Неймовірна атмосфера тривала на протязі всіх ігор, інтрига в змаганнях тривала до останньої хвилини змагань. В підсумковій таблиці свій клас та досвід підтвердила команда кафедри фізичної культури, які програли тільки одну партію збірній команді ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО» котрі в підсумку посіли тільки третє місце. Другою була команда ДПТНЗ «Сумський центр ПТО», четвертою збірна команда учнів господарів змагань, а п’ятою збірна співробітників та учнів ДПТНЗ «Сумське ВПУ будівництва та дизайну».

                                                                                                  

Відділення фізичного виховання

 

День здоров’я-2016

Автор: admin от 22-09-2016, 16:13

    

20 вересня 2016 року у Центрі відбулося свято спорту - «День здоров’я-2016» для учнів І курсу.

Кожна група самовіддано і сумлінно готувалась до спортивного свята, самостійно обираючи яскраву спортивну форму, цікаву атрибутику. Учасники завчасно підготували оригінальні страви вуличної їжі, девізи, плакати та патріотичні пісні. Учні з щирим завзяттям брали участь у різноманітних ігрових естафетах, а активні вболівальники постійно підтримували свої команди гучними оплесками. Воля до перемоги читалася на обличчях учасників, а їх хвиля позитиву, потужна енергетика, запал і спортивний азарт заряджали всіх присутніх на впевненість, успіх і відмінні результати. Доброзичлива та привітна атмосфера заходу вкотре довела: спорт об’єднує, гартує характер, дарує прекрасний настрій і зміцнює товариський дух.

 

Відділення фізичного виховання

    

 

Олімпійський урок-2016

Автор: admin от 16-09-2016, 10:37

16 вересня 2016 року в Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» з нагоди святкування Дня фізкультури та спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку відбувся щорічний спортивно-масовий захід «Олімпійський урок-2016»

У спортивному святі взяло участь понад 500 учнів та працівників Центру. Привітальні слова з нагоди свята пролунали з вуст адміністрації навчального закладу, викладача-учасника АТО Денисенка Юрія Вікторовича та майстра спорту України Ткаченка Сергія Миколайовича.

Відділення фізичного виховання за підсумками минулого навчального року нагородило учнів Центру за високі спортивні досягнення.

Під час свята відбулося відкриття спартакіади Центру з легкоатлетичного кросу у дівчат та юнаків, 500 м та 100 м відповідно.

В ході свята відбулись товариські зустрічі з пляжного волейболу, міні-футболу між викладачами та учнями Центру, майстер-клас майстра спорту України Ткаченка С.М. з жонглювання міні-футбольним м’ячем.

По закінченню свята учасники отримали нагороди від адміністрації Центру.

 

   

 

 

   

 

 


 

 

Відділення фізичного виховання

Кращі спортсмени нашого Центру

Автор: admin от 2-09-2016, 15:47

Кращі спортсмени нашого Центру

 

Сидорук Максим

Група АПК-36

Спеціальність:«Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з міні-футболу, легкої атлетики, баскетболу


Кращі спортсмени нашого Центру
 

Бушля Антон

Група АПК-26

Спеціальність:«Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з міні-футболу, легкої атлетики


 

Кращі спортсмени нашого Центру

 

Грінченко Микола

Група АКОФ-47

Спеціальність:«Кухар, офіціант»

Майстер спорту України з сумо, неодноразовий чемпіон Європи та України серед юніорів, призер чемпіонатів Європи та України серед дорослих


Кращі спортсмени нашого Центру

 

Губін Олег

Група АК-44

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Майстер спорту України з кікбоксингу, Чемпіон світу з кікбоксингу


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Бойко Антон

Група АК-44

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Кандидат у майстри спорту України з настільного тенісу, неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Петренко Олексій

Група АК-24

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з настільного тенісу


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Бужин Микола

Група АПК-36

Спеціальність:«Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з міні-футболу


 

Борисенко Євгенія

Група БОФ-14

Спеціальність:«офіціант, бармен»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з волейболу,

член збірних команд навчального закладу з баскетболу та міні-футболу


 

 

 

 

Сироєгіна Наталія

Група АК-44

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з волейболу


 

 
 Березюк Юрій

Група АК-14

Спеціальність:«кухар, кондитер»

Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів області та м.Суми з легкої атлетики


 

 

 

Святушенко Марина

Група БПК-23

Спеціальність:«продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з легкої атлетики, член збірних команд навчального закладу з баскетболу та міні-футболу


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Науменко Світлана

Група АК-24

Спеціальність:«Кухар, кондитер»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з волейболу


Кращі спортсмени нашого Центру

 

 Степанюк Ганна

Група БК-26

Спеціальність:«кухар»

Неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів області та м.Суми з волейболу,

член збірних команд навчального закладу з баскетболу та міні-футболу


 

 

Склад кафедри фізичного виховання

Автор: admin от 31-08-2016, 15:24
Склад кафедри фізичного виховання
 

Тимощенко Михайло Олексійович

Керівник фізичного виховання,

тренер секції з волейболу

Освіта: повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка.

 


 

 

Редченко Андрій Олегович

Викладач фізичного виховання,

тренер секції з легкої атлетики

Освіта: повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка.


 

 

Скачек Андрій Іванович

 

Викладач фізичного виховання,

 

 тренер секцій з настільного тенісу та бадмінтону

 

 

Освіта: повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка.

 
 

Склад кафедри фізичного виховання

 

Змисля Андрій Володимирович

Викладач фізичного виховання,

тренер секції з міні-футболу

Освіта: повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка.


Участь у змаганнях з легкої атлетики

Автор: admin от 16-05-2016, 11:52

Ось і закінчилися одні із найяскравіших індивідуальних змагань ХХХ обласної спартакіади.

12 та 13 травня наші учні приймали участь у змаганнях з легкої атлетики. До останнього змагального виду не було відомо чия команда стане на п’єдестал пошани і отримає перехідний кубок, який до речі в минулому році був добутий спортсменами з нашого навчального закладу. На команду випала нелегка задача – відстояти на високому рівні честь навчального закладу.

Команду Центру представляли шість учнів:

Слатін Владислав учень групи АПК-16;

Коліщак Богдан учень групи АПК-16;

Сидорук Максим учень групи АПК-26;

Степанюк Ганна учениця групи БК-16 ;

Святушенко Марина ;

Ареф’єва Катерина учениця групи АПК-26.

Наші спортсмени в чемпіонаті області вибороли вольове ІІ-місце. За це досягнення висловлює свою вдячність Кафедра Фізичного Виховання.

Також в індивідуальних видах.

Святушенко Марина драматично виграла змагання з метання диску, виконавши метання на позначку 22,28 см. і тим самим піднялася з 5-ого місця на перше.

Слатін Владислав виборов срібну нагороду в бігу на 200 м. та виконав норматив на ІІІ-розряд, також Владислав в бігу на 100 м. показав кращий результат кваліфікації з результатом 12.0 сек.

Степанюк Ганна також завоювала срібну нагороду в штовханні ядра виконавши ІІІ-розряд.

Ареф’єва Катерина з найкращим результатом у сезоні 20,19 м. з метання диску посіла ІІІ місце у змаганнях.

 

Підготував команду Редченко А.О.

 

 

 

 


 

Cпартакіада м. Суми з військового багатоборства

Автор: admin от 13-04-2016, 06:13

З 5.04.16 по 8.04.16 відбулася спартакіада м. Суми з військового багатоборства. Команду ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» представляли 4-и учасники: Бушля Антон учень групи АПК-16, Мерзлікін Денис з групи АК-14, Сидорук Максим та Солдатенко Денис учні групи АПК-26.

Змагання відбувались в чотири етапа:

5 квітня – біг 100м, метання гранати, біг 3000 м. (місце проведення ССШ №17 та озеро Чеха);

6 квітня – підтягування на перекладені, кульова стрільба (місце проведення лижна база "Динамо");

7 квітня – плавання (місце проведення ДПТНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти»);

8 квітня – подолання смуги перешкод (місце проведення Сумський ОМВК).

В бігу на 100 м. Бушля Антон посів ІІ місце серед всіх учасників показавши результат 12.0 сек і виконавши 3 спортивний розряд.

 

За підсумками змагань наша команда зайняла ІІ-місце серед команд ПТНЗ м. Суми. Вітаємо наших учасників і зичимо їм нових перемог.

 

 

https://vk.com/videos-115511361?section=all

 

 

 

 

    

 

Змагання з баскетболу

Автор: admin от 24-02-2016, 13:43

23 лютого 2016 року на базі ДПТН «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» відбулися змагання з баскетболу серед юнаків в залік ХХХ обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Команда нашого навчального закладу вибрала І місце серед команд І групи навчальних закладів перемігши в овертаймі команду Конотопського ВПУ з рахунком 38-37. Кращим гравцем команди визнано учня групи БОФ-14 Добряка Олександра.

Команду підготували тренера Тимощенко М.О. та Редченко А.О.

Вітаємо переможців!!!

                                                                                              Спорт клуб «СТАРТ»

 

 

 


 

Воєнно-патріотичний захід

Автор: admin от 21-12-2015, 12:44

16 грудня 2015 року учні Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти, харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» відвідали воєнно-патріотичний захід, який відбувся у стінах ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО», під час якого була проведена профорієнтаційна робота в Національну академію сухопутних військ ім. П. Сагайдачного, яка знаходиться у м. Львів.

Змагання з волейболу серед дівчат

Автор: admin от 14-12-2015, 14:46

 

З 9 по 12 грудня 2015 року на базі Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» пройшли змагання з волейболу серед дівчат в залік міської спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Суми. Кожна гра була наповнена інтригою та емоціями. У підсумку наша команда посіла І місце.

            Команду підготував тренер Тимощенко М.О.

            Вітаємо переможців та бажаємо їм вдалих виступів на ХХХ обласній спартакіаді!!!

 

 

 

 

 

 


 


 


 

Всеукраїнський семінар-нарада на тему: «Моделювання навчально-виховного процесу з фізичного виховання в навчальних закладах в умовах модернізації освіти та актуальні проблеми національно-патріотичного виховання сьогодення»

Автор: admin от 26-10-2015, 10:42

22 жовтня 2015 року на базі Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» проходив Всеукраїнський семінар-нарада на тему: «Моделювання навчально-виховного процесу з фізичного виховання в навчальних закладах в умовах модернізації освіти та актуальні проблеми національно-патріотичного виховання сьогодення», присвячений питанням національно-патріотичного виховання молоді. На семінарі зібралися близько 50 чоловік з 19 регіонів України. Учасники семінару-наради ознайомилися з навчально-спортивною базою навчального закладу, були присутніми під час проведення західу національно-патріотичного спрямування «Козацькому роду нема переводу» та заслухали виступ директора навчального закладу Денисенка В.М. на тему: «Поєднання фізичного та національно-патріотичного виховання в ПТНЗ».

 

 

 

 

 

   


 

Виховний захід присвячений Дню здоров’я на тему:«Спритні, дужі, веселі»

Автор: admin от 24-09-2015, 16:33

1).Спортивно-масові заходи:

- естафети;

- стрибки в довжину;

- штовхання набивного м’яча та гирі;

- встановлення намету;

- стрільба з гвинтівки;

- перетягування канату.

2). Культурно-просвітницькі заходи:

- плакат на тему «Україна - єдина країна»

- краще виконання української пісні;

- приготування найсмачнішої та найоригінальнішої страви .

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


 


 

ІІІ місце з легкої атлетики серед команд м. Суми

Автор: admin от 6-05-2015, 07:50

Склад команди:

1.                Вейбер Валентина   100/200     АПК-16     

2.                Любченко Дарія         ядро/диск     АШ-32          

3.                Бужин Коля   200/800                АПК-16                

4.                Дьоміна Ілона                       100/200              АК-45   

5.                Севідова Анастасія 100/стрибок         БПК-13 

6.                Сидорук Максим      100/стрибок    АПК-16

7.                 Пономаренко  Владислав  100/200    БК-16       

8.                Подоляка Станіслав ядро/диск       АКОФ-37     

9.                 Грінченко Микола  ядро/диск         АКОФ-27   

10.            Борисенко Євгенія   100/200              БК-16         

Медалі вибороли:

 Вейбер Валентина - ІІІ місце біг 200 метрів,

Любченко Дарія - І місце  метання диску та І місце штовхання  ядра, Севідова Анастасія - І місце біг 100метрів  та І місце стрибок в довжину з розбігу,

 Подоляка Станіслав  - ІІІ місце штовхання ядра,

Грінченко Микола - ІІ місцеметання диску та ІІ місце штовхання ядра. Дівчатка в естафеті 4 х100 зайняли І місце.

      

 

 

Спортивно-масова робота

Автор: admin от 18-07-2012, 16:42
Спортивно-масова робота
 

вул. Роменська, 96,
м. Суми-2, Україна, 40002.

splxtt@ukr.net